Nové otázky a odpovědi Přehled poraden Kosmetická poradna

16. 08. 2012

tarzanjane se ptá:

Dobrý den, chci se zeptat, zda netušíte, jak na vyrážku, která se mi pravidelně při nižších teplotách tvoří na kloubech u prstů na rukou. Nepomáhá kůži mazat, je strašně vyschlá. Trochu to zmírňují rukavice s kožešinkou, ale pakliže bych do mrazů vyrazila bez rukavic, začne mě kůže hodně svědit. Děkuji za odpověď, Jana Š.
21. 08. 2012

odpovídá

  • Ing. Jana Steinbauerová

    Ing. Jana Steinbauerová Dermatologický poradce ze společnosti BIODERMA. Ve společnosti BIODERMA pracuji už více jak 6 let. Díky tomu jsem se setkala s celou řadou odborníků a spokojených pacientů. BIODERMA využívá a inspiruje se přirozenými procesy probíhajícími v našem organismu. V úzké spolupráci s dermatology a renomovanými výzkumnými centry (CNRS, INSERM, CHU) vyvíjí dermato-kosmetické výrobky. Díky tomu každoročně přináší ty nejkvalitnější kosmetické produkty pro Vaši pleť.V dotyku s každým typem pokožky, nabízí sedm řad výrobků na hygienu a péči, přizpůsobených pro každý typ kožního problému.



Dobrý den, pokožka rukou je v zimě mnohem více zatížená než v léťe. Proto u některých citlivějších jedinců dochází k pocitům napětí, pálení až praskání kůže. Používejte šetrné prostředky na mytí rukou i pravidelnou péči, budou pokožku chránit, dokonale hydratovat a dodají jí všechny potřebné látky. Vzhledem k tomu, že je Vaše kůže citlivá na mráz a přechody vlhkostí i teplot, směřovala bych výběr k dětské řadě ABCDerm. Nabízí jak mycí gel ABCDerm mussant tak i speciální zimní krém ABCDerm Cold krém. Pokud budete mít nějaké další dotazy, ráda Vám je zodpovím.

Další dotazy z poradny Kosmetická poradna