Moc prosím o radu, poraďte mi někdo dobrého kadeřníka / kadeřnici u Toniho (či jinde), který/á hlavně poradí s účesem. Chci razantní změnu, ale nejsem si jistá, co vlastně by mi slušelo, nechci jen kadeřnici, co hloupě ostříhá podle obrázku, ale někoho, kdo opravdu podle obličeje a kvality vlasů poradí a hlavně potom dobře ostříhá, aby to mělo šmrnc, nebylo to nudné, ale zase ne příliš extravagantní ( červenozelené háro opravdu neeeee). P.S. Nevíte, jak je to s cenou u Toniho? Chodila jsem dříve k Liboru Šulovi, tam to bylo za střih kolem 1.000,- , je to o moc dražší? Díky moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, kadeřníky od Toniho neznám, ale můžu ti vřele doporučit kadeřnici Vendulku (najdeš na www.hairsalonblamage.cz). Najdeš tam její profesní profil i ceny. Stříhala mě 4roky, ale pak se odstěhovala do Prahy. Šikovnější ruce jsem doposud nepotkala a protože jsem z FM, musím hledat za ni náhradu a je to velký problém. Pokud nenajdu, budu se muset jezdit stříhat a barvit do Prahy ale asi to tak dopadne.

U Šuly jsem měla úžasnou a naprosto nejlepší kadeřnici Martinku, byla skvělá, přesně věděla, co mi vlasy s kterým pčesem udělají, takže mé představy sama zkorigovala podle vlasů i podle toho, co by mi slušelo, nebála se, takže jsem už chodila jen s tím, že jsem jí řekla, že to nechávám na ní a odcházela jsem pokaždé úplně jiná a pokaždé skvěle ostříhaná-navíc to mělo lehkou údržbu a dlooouho to vydrželo perfektní, jenže mi odešla za přítelem do USA a prý se už nevrátí. Zkusila jsem její kolegyni Báru- a probrečela jsem dva večery. Nudně a špatně ostříhané, nemá to šmrnc, od kadeřnice jsem šla jako kdybych se zapomněla učesat , takže jsem se rozhodla změnit úplně salon. Ještě jsem zkusila Bomton v Myslíkově, Reginku, ta byla šikovná, hezky ostříhá, ale bojí se, neudělá nic zajímavého, drží se strašně při zemi a sama nic moc nevymyslí, udělá to, s čím přijde klient, i když to nemusí být ideální nápad, ale asi mám velké nároky

Zajdi k sestrám Vavruškovým jsou šikovné a věnují ti věškerý tvůj čas.Sídlí na dejvické

K Šulovi jsou strašně dlouhé objednací doby. Taky už mě to napadlo, ale už potřebuji akutně něco s hlavou udělat. Ta Bára nebyla vyloženě špatná, třeba mojí mamině to ostříhala perfektně, ale jen jí prostě upravila a ostříhala účes, co už měla. Já přišla s dlouhými vlasy skoro do pasu-přes mateřskou a těhu jsem to prostě nechala růst, nebyl čas ani nálada na kadeřnici a bylo to tak pohodlnější - a chtěla po ní razantní změnu, ukázala jsem jí nějaké své představy s tím, že se nemusí bát a může klidně střihnout mikádo, že potřebuju poradit a dát i od ní třeba tip, co by myslela, že by mi mohlo slušet-no a odešla jsem ostříhaná jako dalších dvacet zákaznic ve věku od 20 do 60. Zkrátka nenadchne ani neurazí, ale bohužel to prostě ani nevypadalo, že jdu od kadeřnice. Takže spíš prostě jí nesedí být nějak nápaditá a sama něco pomáhat tvořit, ale třeba bude někomu jinému vyhovovat.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pajka2
ja mam pocit ze Ti poradi každy "senior". Jsem chodila k holce co už tam nepracuje. V Bratislavě je uplně super "senior" - vysoky, hubeny dlouhovlasy blondak. Jmeno jsem uspěšně zapoměla. Střiha genialně. Snad nejlepši střih co jsem kdy měla.
U Šuly rovněž střihaji dobře, ale mě se osvědčilo střidat pravě Šulu s TG. V TG hodně prostřihavaji, u Šuly nechavaji objem. Aspon u mě to tak bylo. U Šuly mam dosti blbou zkušenost s melirem. Mě totiž barvy moc nechytaji, jen do zrzata, tak mi slečna tvrdila jak ona to umi... a vysledek o ničom, někde nechytlo, někde přesně ta hnusna zrzata, za ty prachy..
Ty ceny jsou pravě podle toho ke komu jdeš. Kamaradka byla na "učňovske" akci a za 700 měla ostřihano i barvu. Slušelo ji to. Ja jsem na toto zbaběla.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Danda28
Já jsem u Vavrušků byla a 3 měsíce jsem měla po náladě ......

pumpkin
Já jsem u Vavrušků byla a 3 měsíce jsem měla po náladě ......
A u koho ji byla na vlasech? Já s celým jejich salonem úzce spolupracuji a to skoro deset . Zajímalo by mě co ti hrozného provedli?

arrow
Neprodává v Bazaru

tavimi
U Šuly mam dosti blbou zkušenost s melirem. Mě totiž barvy moc nechytaji, jen do zrzata, tak mi slečna tvrdila jak ona to umi... a vysledek o ničom, někde nechytlo, někde přesně ta hnusna zrzata, za ty prachy..
Tak to jsi to mohla rovnou reklamovat, ne? Můžu se zeptat u koho si tam byla?

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Danda28
Je to už 2 roky, jméno jsem zapomněla, radši. Byla jsem tam "jen" na střihu a bylo to dost tragické - vlasy neměly tvar, nedržely, prostě jsem nebyla spokojená a modlila se, ať to rychle doroste.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dejnicka
jsi to mohla rovnou reklamovat, ne
no to prave nevim u koho. Byla to trochu silnějši slečna. Zrovna měli rekonstrukci, takže jsem byla rada že jsem to vůbec našla . Byl to okamžity napad, před odjezdem. Šla jsem tam hned zrana a nejak jsem uvnitř ten melir ani neviděla, což jsem pokladala za chybu uměleho světla, pak rychle domu, rychle balit a odjezd. Vice času na prohliženi jsem měla až zas ve Varšavě. Takže ma blbost, jinak bych jim to totiž rozhodně nezaplatila nebo nechala předělat. Ja jsem ji ale na toto dopředu upozornila a machřila jak "ona umi"

pumpkin
Je to už 2 roky, jméno jsem zapomněla
Mohli tě stříhat jedině 4blondýnky nebo jedna bruneta a jeden kadeřník. Mrzí mě,že s nimi máš špatné zkušenosti,protože tam je 99.9% zákaznic spokojených.

Pajka2
Zkus Gábinu nebo Františka (majitel) ve Fellini.

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Danda28
Ano, byla to nějaká blondýna. Třeba měla špatný den, ale střih se skutečně nepovedl ... Byla jsem pak na opravě v jiném kadeřnictví a dále čekala až vlasy dorostou.

Tak jsem se právě objednala k Toni and Guy k nějaké Janě. Přímo jsem recepční vylíčila, že chci nějakou změnu a hlavně že chci poradit, nejen ostříhat, tak jsem zvědavá. Nemá tu někdo o té Janě nějaké reference?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené