Ahoj všem,

včera mě přítel chvíli uspokojoval prsty, pak jsme dali sex a jak jsme chtěli změnit polohu, všiml si krve. Asi došlo k poranění pochvy kvůli jeho ne zrovna zastřihnutým nehtům Nic mě nebolelo, nebolí, neštípe ale krev jsem měla po té i na kalhotkách.
Obávám se možné infekce, ale když mě nic nebolí tak si říkám, že je to asi v pohodě.
Co myslíte? Zažila jste to některá?

Děkuji

Nj, nehty dělají svoje, proto na "to" s přítelem nejdem dokud si je neostříhá JInak jsem měla podobný problém - ne přímo v pochvě, ale trošku více "venku"...Bolëlo mě to podobně jako modřina jen třeba když jsem si sedla, jinak to bylo do 2 dnů fuč...snad to nic nebude

Reaguji na Lucie95: No, na to jsem nepomyslela a přišlo to náhle Tak snad to bude taky ok

Jinak nikdo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky sem zažila tenhle,,problém" a jednou dokonce přítel trošku no .. proniknul drsněji a škrábl mě (nechtěne) opravdu dost ale né úplně vevnitř. No teklo krve jak ze zabíjačky bylo to nepříjemné a on se mi chudák celý večer omlouval ale nakonec z toho nic víc nebylo Jen ta krev. Myslím že by se Ti do toho nemělo nic dostat..Aspoň u mně to tak bylo.

arrow
profile_image
pehot
od 27. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem zažila Škrábnul mě dost hluboko, krve hodně, 3dny se mi nepohodlně sedělo, pak už OK. Byli jsme zrovna na dovolený, takže k doktorovi jsem nešla (a asi bych nešla ani tady doma).

Díky holky

arrow
profile_image
srnecka
od 23. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Taky se mi to stalo a už hodněkrát a kolikrát to ani nebylo, že by mě škrábnul, ale asi spíš suchostí ale je to hodně nepříjemné a vždycky trnu, aby se to zas nestalo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené