arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zvažuji pořízení kamaráda pro naši britskou kočičku (1 rok, holka), ale nejsem si jistá jestli se bude snášet líp s kočkou nebo kocourem. Preferovala bych kočičku. Máte zkušenosti s tím jak se dvě holky k sobě mají?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

máte kočičku kastrovanou ? Pokud ano, tak bych uvažovala o kocourkovi. Občas se stane, že dvě holky na sebe syčí - berou se jako konkurentky. Ale většinou to přejde za pár týdnů.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, je kastrovaná. Nerada bych aby to dopadlo fiaskem, že si na sebe vůbec nevzyknou, ale to dopředu asi těžko odhadneme.

Moje Britky si na sebe zvykli během 2 dnů, sice na sebe za začátu trochu prskali, ale uklidnili se.

Máme kastrovanou kočku a kocoura. Zvykali si na sebe tak týden, kočka nevypadá nadšeně doteď. Mají období, kdy spolu spí zamotaní do sebe, jindy se vyloženě perou a fackujou jen co se potkají.
Ale myslím, že jsou rádi, že se mají, hodně se spolu vyblbnou, nemusím si s nima ani hrát

Reaguji na comels:
Je úplně jedno, jestli je to kluk, nebo holka, každá kočka je jiná, nedá se to generalizovat.

A zvyknou si na sebe - vždycky. Pokud to nevzdá majitel (stará kočka bude naštvaná, může přestat jíst...), kočky to nevzdají. Těch pár týdnů zvykání stojí za následující roky kamarádství.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zní to teda slibně. Klidně bych si vzala i koťátko z útulku, ale jsem z Frýdku-Místku a nejbližší útulek je v Havířově co jsem našla, takže budu se směrovat tam.
Reaguji na anniette:
Plzeň je bohužel daleko.

arrow
profile_image
Elsa
od 25. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na comels:
Myslím, že se nemáš čeho bát, kočička je ještě mladá, takže určitě druhou kočičku dobře přijme. Našemu kocourovi byl necelý rok, když jsme mu přivedli kamarádku a setkání se proběhlo bez jiného zasyčení. Okamžitě byli kamarádi, a až tak důkladně ji očichával, že jsem měla strach, jestli kastrace, kterou předtím postoupil zároveň s jinou operací, vůbec proběhla )
Dneska, když vidím, jak se k sobě mají hezky, jsem ráda, že jsou dva, mají jeden druhého. Kocour je napůl venkovní, takže když přijde z venku, kočka ho celého umyje Kocour nezahrabavá na toaletě, takže takže kočka to po něm jde vždycky zkontrolovat a zahrabe to za něj No zkrátka ženská

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elsa: To je fajn!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené