arrow
profile_image
Annie93
od 1. 2. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
mám doma (v bytě) skoro dvouletou kočičku, která je dost bázlivá. Nikdy nepřišla do styku s žádným zvířátkem, bohužel nemám možnost, nějaké od známých přivézt "na zkoušku". Mazlení má ráda jen ve chvíli, kdy ona sama uzná za vhodné. Když hladit nechce, tak buď kousne nebo uteče.
Strašně ráda bych si pořídila pejska - klidně staršího, který kočičky má rád nebo štěňátko, které si myslím, s kočičkou nebude mít problém. Ovšem bojím se toho, jak se k tomu postaví kočička.

Nemáte někdo stejnou zkušenost? Pořídit s pejska k bázlivé kočičce? Zvykne si kočička, nebo se bude trápit? Okolí mi to hrozně vymlouvá, já pejska chci strašně dlouho, ale pořád ho nemám právě kvůli strachu z kočičí reakce.. jen vím, že čím dýl to budu oddalovat, tím starší číča bude a bude i horší zvykání si.

arrow
profile_image
GingerLady
od 4. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nevím jestli je vubec dobrý kupovat si k takové kočce pejska když je jak říkáš bláznivá..já bych to asi neudělala aby si navzájem nějak neublížili

arrow
profile_image
Margottka
od 22. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nevím, pořizovat si psa k takové kočce není dobrý nápad..

arrow
profile_image
Lucie33
od 19. 2. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Úplně chápu dotaz . Máme taky takovýho prdlouše kocoura doma a mám pocit, že už ten chce pozornost za 10 lidí , kdybych domů přinesla zvířátko tak by se asi zbláznil, ještě s tím jak se naučil vrčet na kočky . Když už se chtěl skamarádit tak kočička sousedka byla těhotná a nekámošila ona s ním a to jsou kočky. Ale s pejskem sousedem si za plotem chtěl hrát (každopádně to byl lovecký a ten by ho asi slupnul jak malinu ) a když štěkal tak vyběhl kocour jak když vidí okurku . Těžko říct, můžete pořídit pejska co se po nějaké době s kocourkem skamarádí a jestli je zvědavouš, tak se bude bát, ale bude ho zajímat. Je to trošku riskatní, dejte vědět jak to dopadlo .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené