Máte některá zkušenosti s výrobkem na odstranění bolesti např.TENS?

Díky

Reaguji na bonbonka:
Další produkt, který bude tahat peníze z vystrašených rodiček.
Kromě toho, není příliš účinný.
http://www.porodnice.cz/porod/porod-bolest/nefarma kologicke-metody/elektroanalgezie-tens

Podle porodních asistentek neúčinné, zabírá pouze epidural.

Ahoj, pracuji na porodním sále a vím, že je to neúčinné. Pokud budeš rodit napiš mi kde...Třeba Ti povím více.
Jsi zastánkyní porodu bez farmakologie?

arrow
profile_image
tralala
od 17. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Myslím si to stejně jako další pisatelky, že to nebude účinné, raději bych se zkusila poradit s někým, kdo ví o tom více, a hlavně aby to bylo dobré pro mimčo.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já bych do toho nešla. Jednak to dle mě nebude zabírat a za druhé bych měla strach o malé.

Jinak holky, čeho se tak strašně bojíte? Zvládlo to miliarda žen, proč by jste to neměly zvládnout vy? Je zbytečné se strašit dopředu. Je to dost o psychice

Porod bych rozhodně nezlehčovala "zvládla to miliarda žen" ale budiž.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji Petronella: Porod bych rozhodně nezlehčovala "zvládla to miliarda žen" ale budiž.

Já to nezlehčuji, jen nevím, proč je z toho každá tak vystrašená. Deptají se tím zbytečně dopředu. A že to zvládla miliarda žen, to je pravda, nebo snad ne?

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Petronella: Porod bych rozhodně nezlehčovala "zvládla to miliarda žen" ale budiž.

souhlas,nesmyslná věta.

Cituji Moňas: inak holky, čeho se tak strašně bojíte? Zvládlo to miliarda žen, proč by jste to neměly zvládnout vy? Je zbytečné se strašit dopředu. Je to dost o psychice

Dovolím si jen trochu rýpnout Já byla psychicky připravená na bolest, dokonce můj práh bolesti je dost vysoko, ale to co nastalo byl očistec, ale já musím mít vše komplikované.

Chci tím jen říct, že tomuto přístroji v tuto chvíli nevěřím ani co by se za nehet vešlo, ale kdyby mi ho , nebo cokoliv jiného nabídli v tu chvíli tak na sebe nechám narvat asi cokoliv, jen abych zkusila vše co jen trochu pomůže )

Reaguji na eve.: Tak zastánkyní porodu bez farmakologie, domácích porodů bez zásahů apod.určitě nejsem... , jen jsem o tom na pár stránkách četla a chtěla jsem se poptat... Rozhodně si nemyslím, že bych porodila BEZBOLESTNĚ a nechci jít ani do epidurálu, jen jsem se chtěla zeptat na zkušenosti ostatních, a to právě proto, že mi to přijde jako celkem málo pravděpodobné, že by něco takového zabíralo...

Jinak děkuji za reakce.

Cituji adrenaline34: Chci tím jen říct, že tomuto přístroji v tuto chvíli nevěřím ani co by se za nehet vešlo, ale kdyby mi ho , nebo cokoliv jiného nabídli v tu chvíli tak na sebe nechám narvat asi cokoliv, jen abych zkusila vše co jen trochu pomůže )

Přesně...

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji KoxX: souhlas,nesmyslná věta.

Co je na tom nesmyslného?

Reaguji na adrenaline34: Taky jsem to měla komplikované, ale vzhledem k tomu, co jsem si prožila to pro mě nebylo tak hrozné.

Hele, já chci jen holky, co se chystají k porodu podpořit a ne jejich strach ještě víc prohlubovat, jako některé z vás. Já se porodu nebála a to z důvodu, že jsem tyhle debaty o hrozné bolesti a podobně nečetla, nebo četla, ale nevěnovala jsem tomu takovou pozornost. Věřte, že je to opravdu hodně o psychice a to, že tady budete "urážet" to, že porod zvládlo milion žen, to nikomu nepomůže, ba naopak. Nejste jediné, co porodily dítě a měly to třeba těžké

Cituji adrenaline34: Chci tím jen říct, že tomuto přístroji v tuto chvíli nevěřím ani co by se za nehet vešlo, ale kdyby mi ho , nebo cokoliv jiného nabídli v tu chvíli tak na sebe nechám narvat asi cokoliv, jen abych zkusila vše co jen trochu pomůže )

Vidíš a já třeba ne. Není každý stejný, proto není potřeba holky a ženy, co ještě nerodily strašit. Možná je to oprávněné, ale možná taky ne. Můžu říct, že jsem porod měla v celku složitý, ale pro mě to nebylo nic hroznýho, pravda je, že se i asistentka i lékař velice divili

Reaguji na Moňas:

Jéžiš , já je nechci strašit, ale píšu prostě to, jak to fakt může být. Myslím že by s tím každá ženská co plánuje dítě měla počítat. Ale je taky fakt , že porod může proběhnout hladce. Moje kamarádka obě děti porodila ještě v přijímací místnosti jak to bylo rychlé. Je to strašně individuální, ale nebudu nikomu nalhávat že to je procházka růžovým sadem. Ale snad jsme tu všechny dospělé a víme co nás může taky třeba čekat.

Do toho bych chtěla říct že porodní bolesti se zvládnout dají, ano, bolí to, ale pokud jde jinak o nekomplikovaný porod tak to není žádná hrůza a bolesti k tomu holt patří.

Cituji Moňas: Vidíš a já třeba ne. Není každý stejný, proto není potřeba holky a ženy, co ještě nerodily strašit. Možná je to oprávněné, ale možná taky ne. Můžu říct, že jsem porod měla v celku složitý, ale pro mě to nebylo nic hroznýho, pravda je, že se i asistentka i lékař velice divili

Vidíš a já třeba jo. Bohužel u mě nebyl možný ani ten epidurál a nic nezabíralo..a kdybych hlavně všechny chtěla strašit jak píšeš tak popíšu svůj porod, což teda rozhodně neudělám protože by si to asi polovina holek rozmyslela.
To co jsem napsala před tím o tom přístrojí bylo jen tak pro odlehčení

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené