arrow
profile_image
verculik
od 29. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, holky! Jsem z Prahy, ale rodit chci určitě za Prahou. V praze je to totiž, podle mého, jako na běžícím pásu. Rozhoduji se mezi nemocnici v Neratovicích a Příbrami. Je tam rozhodně individuálnější přístup. Budu ráda za vaše názory, zkušenosti a postřehy!děkuji předem!

Reaguji na verculik: Do Příbrami do nemocnice rozhodně NE. S touto nemocnicí mám spousty zkušeností a všechny jsou negativní. A co slýchám tak i na porodní si stěžuje spousty maminek. Mě úplně stačilo, když jsem si loni pohmoždila ruku a 7 hodin čekala v čekárně než se na mě dostala řada a při každé kontrole dalších 5 hodin čekání. Pak Vás v ordinaci div neseřvou, co je s tím otravuje a přístup no hrůza.. Nedivím se, že z Příbramské nemocnice odchází jeden lékař za druhým. Já osobně bych se v Příbrami bála jak rodit, tak jít na jakoukoliv operaci. A to bez legrace...

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

V Neratovicích je výborná porodnice, nemám sice možnost srovnání, ale porod byl rychlý, v pohodě, fakt se dobře starali, miminko mi hned po porodu nechali, odvezli ho až když mně převáželi zpátky na pokoj. Sestřičky příjemný, fakt si nebylo na co stěžovat.

arrow
profile_image
verculik
od 29. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

B

Cituji Kajulina: A co slýchám tak i na porodní si stěžuje spousty maminek

Děkuji! Je to zvláštní, slyšela jsem spíš pozitivní ohlasy! Možná to tam nebude tak růžový . Navíc to mám do Neraket přeci je blíž!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hodně doporučují porodnici u nás v Mělníku, v prosinci tady taky budu rodit, z Nera je to 15km. Teď mi ji chválila kamarádka, příjemný personál, hezké pokoje, tatínek u porodu, všichni moc fajn.

arrow
profile_image
petule246
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj, já jsem rodila v Příbrami a doktoři i sestry byli úžasní - podotýkám měla jsem rychlé a bezproblémové porody. Myslím, že všechny, co jsme byly na pokoji jsme byly s porodnicí naprosto spokojené, snad tam hnusně vaří - ale to nejspíš v každé nemocnici. Takže já bych se do Příbrami nebála. Kamarádka rodila první dítko v Motole a druhé a třetí v Příbrami a taktéž OK.
Každopádně přeji rychlý a bezproblémový porod, pak už je celkem jedno, kde budeš rodit

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Doporučuju určitě Mělník, jedno z nejlepších gyn/por oddělení v republice

Mělník, rodí u nás i maminky z Prahy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené