arrow
profile_image
Everyoung
od 15. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem na konzultaci ohledně zvětšení prsou v MedicomVIP u MUDr. Pulse a v Pardubicích u MUDr. Janečka. Zatímco MUDr. Puls mi vše podrobně vysvětlil, pečlivě prohlédl, přeměřil a v tabulkách hledal nejvhodnější objem, profil a tvar implantátů, MUDr. Janeček se na moje prsa jen zběžně podíval a hned měl jasno, jaké implantáty budou pro mě nejvhodnější. Vysvětlení nechybělo, ale byl mnohem stručnější. Protože oba jsou dle diskusí na tomto fóru úspěšní plastičtí chirurgové a nezaznamenala jsem žádnou nespokojenou reakci na ně, je pro mě těžké se mezi nimi rozhodnout. Kdyby se aspoň shodovali, pokud jde o velikost a profil implantátů, mohla bych se řídit podle ceny nebo si hodit korunou. Takhle fakt nevím, prosím poraďte.

tak to jsme na tom podobně,taky jsem byla u janečka a nebýt pozitivních referencí asi k němu nikdy nejdu,hodně jsem vááhala a nakonec kvuli ceně jdu tam,tak uvidím v září,snad to dobře dopadne...

arrow
profile_image
bagheta
od 13. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky,já bych na obsáhlost konzultace zas až tak nedávala....byla jsem sice jen na jedné konzultačce-u pana doktora Kuriala a jelikož měl dost lidí v čekárně,také mi nevysvětloval zbytečně podrobně všechno,co je v tabulkách.Řekla jsem mu jakou mám představu,řekl jestli je to reálný nebo ne,navrhl mi,co by bylo vhodné,vykozušela jsem si zkušební imploše a domluvili jsme se.Nic neměřil,prostě viděl... a s výsledkem jsem nadmíru spokojená. Ale myslím,že kdybyste se Janečka zeptali na podrobnosti,taky by rád odpověděl. ..já bych se rozhodně nebála jít k němu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, taky jsem proběhla 3 konzultace, nepotřebovala jsem podrobné vysvětlení, ale důležitá je důvěra k lékaři a především aby jste se schodli na stejné představě co se týče velikosti a značce implantatu, jestli pak člověk ušetří 5000 korun jen proto že je někdo levnější je pak jina věc. Já jsem se rozhodla teda takhle, nejdříve jsem byla u Kmenta příjemný a profík, pak u Víška to nehcci raději komnetovat , a nakonec u Paděry, který se shodl s názorem jako pan doktor Kment, nakonec jsem si vybrala pana doktora Paděru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené