Ahoj chtěla jsem se zeptat, jestli musím mít žádanku od praktického lékaře, když chci na kožní. V jednom z předchozích témat jsem chtěla rady co na vysušenou pokožku, ale poslední dobou to spíše vypadá na exém. Tak jestli mám jít prvně za praktickým lékařem a ten mě pošle na kožní (+ třeba alergologie) nebo si sehnat sama nějakého lékaře. Jestě poprosím o radu, kam ke kožnímu v Brně, kde jste spokojené.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na luftrohra: Nemusíš mít žádanku, alespoň jsem se s tím nikdy nesetkala. Když jsem kdykoliv chtěla na kožní, tak jsem šla a to i k cizímu kožnímu, kde jsem nikdy nebyla. Zvedla jsem telefon, zavolala jim a bylo to.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

žádanku od praktického mít nemusíš

arrow
profile_image
hyena 02
od 10. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodím k paní doktorce Nechvátalové, Masarykova 31. Jsem moc spokojená, ale upozorňuji, že paní doktorka má docela dlouhé objednací lhůty. Ale i tak mi to za to stojí.

arrow
profile_image
jana81 mojeid
od 13. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

moderátorka

3

Reaguji na luftrohra: Nevím, odkud z Brna jsi, ale já si nemůžu vynachválit dr. Vidlákovou z polikliniky Horníkova v Líšni. Je hodně oblíbená, jezdí k ní prý i lidé ze vzdálenějších čtvrtí, je dobrá i moc sympatická. Žádanku od praktické k žádnému kožnímu lékaři mít nemusíš.

Děkuji vám za příspěvky

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nepotřebuješ Objevila se mi velká černá piha - myslela jsem si, že je to melanon, tak jsem zašla za paní doktorkou Juditou Steinerovou na Hájích, která bere BEZ OBJEDNÁNÍ, což pro mě bylo ideální Čekala jsem cca 10 min a šla jsem na řadu a pak ona mě poslala na chirurgii Tuto paní doktorku určitě doporučuji!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak na alergologii musíš mít podle mě doporučení od praktického lékaře, ale tím si nejsem jista Nikdy jsem tam nebyla!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Odkaz na Tvoji otázku: ttp://www.omlazeni.cz/doporuceni-na-alergologii-54 -255020-0.html

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené