Zdravím, chtěla bych požádat o radu ohledně posílení imunity. Jsem poměrně dost náchylná na nemoci a když jsem si ničím nepomáhala, měla jsem pravidelně angínu. Pak jsem objevila hlívu ústřičnou a je to pro mě takový malý zázrak. Beru ji ale tak od podzimu do jara a právě jaro-léto bych chtěla nějakou obměnu. Také nevím, zda by bylo dobré brát tu hlívu takhle v tahu bez pauzy.
Předem děkuji za vaše rady a zkušenosti.

arrow
Neprodává v Bazaru

Super je Wobenzym. Ale je celkem drahý, no..Jinak nejúčinnější je samozřejmě zdravá strava. Co se stravuju zdravě, tak (klep klep) nemoce mají daleko rychlejší průběh a nejsou tak časté.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlívě také věřím, jen ji právě zkouším spíš pojídat jako jídlo. A co zkusit nějakou jinou léčivou houbu? Já si chci pořídit cordyceps a nedávno jsem ve slevách zahlídla chagu.

Děkuji za odpovědi zdravě jím, také cvičím, ale bez nějakých "pomocníků" se asi neobejdu...

Reaguji na sarlotka1: jednu dobu jsem užívala Houbové quarteto a to mi teda moc nevyhovovalo. Ale takhle jsem o tom ještě nepřemýšlela, takže děkuji za tip

arrow
profile_image
Leni.Levy
od 24. 5. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zdravá strava je samozřejmě základ, ovšem zdravou stravou se nemyslí jen zelenina a ovoce. Strava musí být dostatečně vyvážená. S Wobenzymem má vynikající zkušenosti již několik let a manžel rovněž. Můžu jen doporučit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené