arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ahoj holky, mám vždycky na podzim problém o oslabením vlasů. Strašně se mi zjemní a občas je skoro ani nevidím, mam od přírody dost jemné vlasy a ještě sem byla jako malá blondýna které normalka mají jemnější vlasy. Skvěle drží objem i u kořínků a nemám s nima žádný problém, mám jich dost ale to jak vidím ty některé vlasy tak jemné to mě vždycky strašně naštve. Nevíte co na to mohlo zabrat. Nebo myslíte že se to může zlepšit až přejde podzim a tak? a ke všemu třeba na temeni a celkově vzadu na hlavě je mám dokoce normální až silné na temeni teda, ale vepředu úplně u čela to strašně prosvítá až tomu nejde říkat vlasy. Nebo myslíte že se zjemní jenom ty vlasy co mají vypadnout? díky za rady

Kdybych si tak jen vzpomněla, kde jsem to četla o vlasech oslabujícíh se na podzim... Chmm prej se to děje u většiny lidí, jenže opravdu už si nepamatuji důvod. Zkusím strýčka Googla.

Ahoj, já si vždycky na podzim zajdu ke kožní lékařce a nechám si předepsat vlasovou vodu Alpicort. Do týdne mi přestanou vypadávat vlásky a jsem spokojená. Stojí to pár korun a je to 100% učinek. Sice jsou to kortikoidy, ale něž si nechat prořídnout vlasy ... Týden používání na padání, nebo dýl na zrychlení růstu, to stojí za to.

Tak jsem googlovala a vlasy opravdu nejvíce slábnou (i padají) na podzim (u někoho i na jaře), protože se zvedá hladina testosteronu v krvi. Je to běžné.

arrow
profile_image
balea12
od 28. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

uf děkuju, tak snad to přejde. tedka zitra jedu na tyden do alp tak uvidíme jak to tam moje vlásenečky zvládnou, protože jsou sice odolné, ale citlivé (zvláštní kombinace ) diky moc a se všema ostatnima co je mate jako ja upřimně soucitim... ale stejně je to zvláštní že se to tak najednou zjemné jenom kvůli hormonům, zajímavé, čmuchám nějakou neplechu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené