arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, slečny, ženy.... moc by mě zajímal Váš objektivní názor na mou podle mě hodně viditelnou asymetrii prsou po augemtnaci. Jedná se o vyhlášeného plastického chirurga.. Jsem 2 měsíce po operaci. Zvětšovalo se z velikosti 0,5 na menší trojky. Podle mého pravé splňuje, levé je ale o dost větší. Co je ale zvláštní, před nebyla asymetrie, byl opravdu malý základ. Bylo vloženo 460 ml do obou prsou... a výsledný efekt vidíte na fotkách. Až při kreslení na hrudník minutu před operací mi operatér sdělil, že mám propadlý hrudník...tak tedy s tím musel počítat . Podprsenka mi zatím nesedí, jde mi na stranu, totéž výstřih mi jde "šejdrem" už se děsím reoperace, ale pořád nechci věřit, že by můj operatér udělal chybu při volbě vělikosti..Děkuji za každý názor!

arrow
Neprodává v Bazaru

Fotografie v profilu!!

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky myslím,že nejsi jediná,podívej se ke mě do galerie na fotku vleže jaký mám velikostní rozdíl mezi levým a pravým prsem,šle podle mě je to tak dané našema původníma prsama..určitě bych řešila reopku jako posledni věc ....hlavne dve měsíce je ještě krátká doba

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LuckazKopru: Ahoj, bohužel asymetrii tam vidím , jinak jsou ale prsa krásná.Nechapu, ze když dr.vedel, ze mas propadly hrudník, proč ti nedal do té propadle časti větší implantát ?Takhle ti do té propadliny implantát zajel a prso je menší.Podle mě je to jednoznačně jeho chyba a měl by ti to zadarmo spravit.Ja mám taky propadly hrudník, dr. mi to řekl hned, jak mě poprvé viděl ( já jsem o tom do té doby nevěděla) a dal mi tam větší implantát, mám 245 a 280ml a na výsledek se můžeš mrknout do galerky. Prsa se ti určitě jeste zmeni a usadí, ale stejná asi nebudou, tak se nenech odbyt.Preji ti hodně štěstí!!

arrow
profile_image
kardoyla
od 8. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Gigi10: teda tobě se vyklubaly úplně ukázkově...moc krásná je máš

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky prsa máte opravdu moc pěkná ..Já tomu pořád nechci věřit, že se něco pokazilo u mě ... dva měsíce jsou sice krátká doba, ale zatím mám pocit, že je asymetrie jen výraznější.. Nejvíce mě štve, že jsem se těšila na výstřihy,ale prostě mám výstřih šejdrem. Jde mi jakoby k tomu levému většímu prsu, takže nemám výstřih uprostřed ale na stranu. Zkusila jsem ze srandy i diskuze, kde jsou zpětné vazby od dalších operaterů. Ti říkají, že to vypadá, jako by byl jeden imploš pod svalem a to větší levé prso - imploš pod žlázou. Přikládám ještě ze zajímavosti foto před operací, ten hrudník tam není vidět, že by byl nějak propadlý

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kardoyla: DíkyJsem moc spokojena.Tobe se nádherné usadila a vypadají fakt moc dobře, doufám, ze se z nich už radujes a nic neresiš

arrow
profile_image
Ajuskaaa
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dle mého máš krásná prsa a je super, že nemáš mezeru a máš ej akorát. Asymetrie trochu je, ale neřekla bych , že to je úplně moc vidět. Spíš až když se člověk hodně soustředí a ví o ní navíc mi přijde, že ¨fotky to ještě zhoršují.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na LuckazKopru: Lucko, ono to nemusí byt pro laika vidět na první pohled, u mě taky nic nevidíš, ale dr.to viděl hned.Mozna kdybys měla menší implantáty, nebylo by to tak výrazně, ale každá asymetrie, pokud není při opce řešena, se augmentaci zvyrazni.

arrow
Neprodává v Bazaru

Taky nemám obě stejné,vidím to jen já bez podprdy,neřešit.Jsi krátce po,prsa změknou,usadí se a budou vypadat jinak.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tamara79: Ahojky, díky za názor. Hned jsem z miniatury věděla kdo jsi a jaká máš prsa ... Hold před operací jsem to tady projížděla od A - Z. Vím, že si někde psala, že máš jedno o chlup větší jak druhé...ale jasný, podle mého je máš pěkná a asymetrii nevidím. Ale každá zkoumáme samu sebe více a hledáme nedostatky. Navíc když jsem tak čerstvě po opce .. No psala jsem i na stránku, kde psali plastičtí chirurgové své názory, podle dvou ze tří to vypadá jako by byl jeden imploš pod svalem a druhý pod žlázou ..No uvidíme. Dám tomu ještě čas..A při prvním sonu vyšetření se o tom pobavím s operatérem. Uvidíme. . Osobně mi ta asymetrie tak nevadí, co mi vadí je že mi to dělá výstřih "šejdrem",takže chodím a tahám ho do strany, aby v dekoltu nebyl jen ten zatím větší prs ...

arrow
Neprodává v Bazaru

ahoj, prsa jsou moc hezká, no ještě chvíli počkej, ale pokud ta propadlina byla na kostech větší a imploš tam více zapadl než dr. čekal, určitě to sám vyhodnotí a předělá, . pokud bude férový. Držím pěsti.

arrow
Neprodává v Bazaru

No já taky zezačatku stresovala,jedno prso si podkládala aby udělalo stejný žlábek do výstřihu,bylo mě i do breku,že nebudu chodit naostro.Po necelém roce,kdy už mě zkoumání dávno omrzelo jsem si všimla,že prsa se srovnala.Pravé je o dibec výš a větší,ale to už neřeším.Vyčkej.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jak nakonec je? je nějaká změna? jinak musím souhlasit s děvčaty tady, moc se mo tvarově líbí

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoja holky,
tak aby byl nějaký závěr, tak onu asymetrii způsobil propadlý hrudník...teď jak se prsa vyrýsovala, tak to sama vidím, že pravé prso je propadlejší, tudíž implantát více "zapadl" ... a prso je tedy opticky nižší ... tím pádem prázdnější košíček a menší velikost prsa...No já prostě nechápu, že když to operatér věděl před operací, proč mi na tu pravou stranu nezvolil více ml implantátu ...Operatér na kterého jsem nečetla jedinou negativní recenzi, opravdu vyhlášený a jsem vcelku zklamaná..pořád slyším ať počkám..ale už je to dlouho a nespraví se to ... Jaký je Vás názor na případnou reoperaci? Podle mě, kdyby se reoperovalo pravé prso a dal se tam větší implantát...nebo to není možné v případě propadlého hrudníku? Jinakt tvarově jsou krásná ..akorát i ta bradavka je prostě větší u toho nepropadlého prsa, tím jak imploš více na ni tlačí...No za nějaký měsíc jdu na první sono, tak to budu s operatérem více řešit....až prsa ještě více "sednou" ... A nevíte jak je to u reoperace pod svalem? Jakože sval se musí znovu odstranit od kosti nebo on už nepřiroste po první operaci tím pádem by to nebylo tak bolestivé?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené