arrow
profile_image
Natálie
od 23. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, moc prosím o radu či zkušenosti.
Před měsícem jsem byla na trvalé na řasy a na začátku jsem byla s efektem spokojená, ale teď je to hrůza.. některé řasy se vyrovnaly (nebo dorostly nové,nevím), takže teď jsou mé řasy některé rovné a některé zahnuté a vypadá to špatně. I nařasenkovat pořádně nejdou, každá ční jiným směrem Nenapadá vás co s tím?

arrow
profile_image
4M1SU
od 26. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jedině jít znovu nebo si je kulmovat nebo natáčet kleštičkama...nikdy nezůstanou zatočené napořád a pokaždé se začnou narovnávat jedna po druhé...

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

řasy průběžně vypadávají, a nové dorůstají. Trvalá na řasy může vydržet pouze tak dlouho, jaká je životnost řas, uvádí se že je to 60-90 dnů. Záleží také v jaké fázi růstu jsi trvalou podstoupila. V určitém období řasy více padají a jsou nahrazovány novými rychleji.
Prostě je to vyhazování peněz.

No já chodím již několik let na trvalou a to pravidleně. Nikdy jsem s tím neměla problém, že bych nemohla použít řasenku. A také je důležité zda osoba umí udělat trvalou pořádně, což jsem zjistila, že neumí každá kosmetička. Jinak jedinou možností jsou asi kulma nebo kleštičky na řasy. Nová trvalá po měsíci není doporučena. Může se dělat až po 1,5 měsíci a nejlépe když jsou řasy rovnější.

arrow
Neprodává v Bazaru

rozhodně kleštičky a doporučuji koupit řasenku od MaxFactor - curved, to je jediná řasenka, která mi drží tvar řas....namaluju první vrstvu, po chvilce druhou a když to mám tak půl minutky uschlé, tak prstama si řasy zvednu a řasenka pak ten tvar drží celý den. Bohužel je málo k sehnání (většinou ji kupuju v DM), už je to asi výběhový model, což mě štve, protože je to nejlepší řasenka, co jsem kdy měla.....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené