Ahoj,
před rokem jsem měla umělý nehty a teď bych chtěla zkusit potažení gelem bez tipů (mimojiné, protože to už tak 2 roky má kamarádka a je s tím hrozně spokojená, vždycky to má hezky upravený, drží jí to... prostě opak toho co mě udělaly umělý nehty/akryl/).
Moje nehtařka byla "dohozená" přes mamku. No, vydržela jsem dvě doplnění a konec s parádou. Nehty mi nedržely (v půlce měsíce mi zbyly jen ty na sudých nebo lichých prstech a děs teda), zažloutlý byly... A prostě i víc se mi líbí jenom potažení. Nehty na to doufám mám
A teď k jádru věci... Chtěla bych vědět jaký máte zkušenosti vy, jak jste (nejste spokojený) a hlavně: VAŠE TIPY NA NEHTAŘKY(nebo teda nehtový studia atd.) CO DĚLAJÍ I JENOM POTAŽENÍ A JSOU V BRNĚ (a ne úplně okrajová část, to bych měla daleko).
Předem moc děkuju za všechny reakce!

Teď jsem našla tohle http://www.denlen.cz/manikura-modelaz-nehtu/ tak pokud máte někdo zkušenosti tak napište. Zdá se mi to dobrý

arrow
profile_image
zuzanak05
od 13. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já osobně "gelovky" dělám, ale s potažením nehtů mám jenom špatnou a špatnou zkušenost, jediné, co drží je akryl. Ale je taky možné, že máš příliš mastné (zdravé) nehty a gel špatně drží. Takovou zkušenost mám taky.

Reaguji na zuzanak05: Jo? To mě štve... Nojo, zdravý jsem je asi měla, teďka to už taky není co to bývalo, ale nehty bych zas chtěla. Šetří to čas.
Jediný co by mi určitě drželo, by byly nehty zleptaný od ťamanů (ty prej drží jak čert, ale taky to jde vidět když je nemáš/četla jsem diskuze o plísních a křivých nehtech/ ), ale i kdybych tohle nevěděla, tak tam nikdy nevlezu...
Jinak dík za názor .-)

Cituji zuzanak05: Já osobně "gelovky" dělám, ale s potažením nehtů mám jenom špatnou a špatnou zkušenost, jediné, co drží je akryl.

Už tři roky mám na svých nehtech jenom gel bez použití tipů,prostě se potahují moje nehty.Jasně,že občas se stane,že se můj vlastní dlouhý nehet zlomí třeba při broušení a tak musí být nastaven na čas tipem,ale to tak 2x do roka.Gel drží,ale mám nehty do kulata,ne rohy a rovné,nic se neštípe.Chodím po čtyřech týdnech.
Jinak za nehty platím 450Kč se zdobením a "sklem" ve finále.

Reaguji na Laky: a můžu se zeptat kam chodíš?

Cituji martinka8: můžu se zeptat kam chodíš?

Máš to z Brna bohužel daleko,jen jsem chtěla napsat kolik je cca cena a že to jde i bez tipů a bez acrylu v poměrně dost dobrém salonu.

Reaguji na Laky: Jo, jasně. Tak ono je to tady v Brně taky...Kolik já toho už prolezla... Moje kamarádka to měla 500,- nový a za doplnění, že dává kolem 350,-

Ahojky, doporučuju Studio Fajn v Řečkovicích http://www.studiofajn.vbrne.info/sluzby.html, byla jsem tam na potažení vlastních nehtů gelem, ale bohužel na mých nehtech to nedrželo, takže jsem šla do tipů. Teď už mám ale zase svoje nehtíky a jsem spokojená.

Jo, cena za potažení je 350,- Kč.

Reaguji na martinka8: v Denlenu jsem byla párkrát na P shine a byla jsem spokojená, paní je milá a pečlivá. Má i profil na FB, kam vkládá fotky svých prací, tak mrkni.

Reaguji na Perlicka: díky nikdo ze známých s něma zkušenosti totiž nemá...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Důvod proč Vám gel na nehtech nedržel je, že Vám to předtím zřejmě nezbrousili (nezdrsnili), pak gel drží i kdyby nechtěl. Dnes dělá nehty každý druhý a taky to tak vypadá. A taky si nedokážu představit to doplnění - jestli se teda bavíte o gelu. Po 4 týdnech mám vždy zcela nové nehty a vzor. Doplnění nejde, protože starý gel se musí odstranit zbroušením a nanést všechny vrstvy znova.

Cituji comels: A taky si nedokážu představit to doplnění - jestli se teda bavíte o gelu.

Pokud se ti líbí zdobení,tak fakt jde gel jen doplnit,obrousí se "odrost" a zdrsní gel,nanese se nová vrstvička,obrousí a je to.

Cituji comels: . Po 4 týdnech mám vždy zcela nové nehty a vzor. Doplnění nejde, protože starý gel se musí odstranit zbroušením a nanést všechny vrstvy znova

Taky to tak mám,když chci jiné zdobení,ale pokud chci nechat minulé a nemám moc času,tak se jen gel doplní.

Fakt to jde a drží.

Reaguji na comels: Tak jsem to "doplnění" myslela, jen nevím jak to pojmenovat Ale ona vlastně nemá vždy nové nehty... Má to fakt jen doplněný... To asi taky není dobrý na nehty pokaždé to z nich zpilovávat a znova dokola...
A můžu se zeptat kam na nehty chodíte?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na martinka8:
aha, tak to neznám. Je fakt že celé nehty jsou časově náročné, ale vždy je potřebuju i zkrátit a chci něco jiného, takže mi to nevadí.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené