arrow
profile_image
Leycika
od 13. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ďakujem baby, tak ako čítam príspevky, vážne to záleží len na tom na akého doktora "narazím".Tiež som si myslela že to spraví len obvoďák, ale určite sa nájdu i takí čo chcú z toho zarobiť a vystavia mi preukaz na počkanie, bez prehliadky a za poplatok. O tom že ho vystavujú na dobu neurčitú ani nehovorím, je to úplne nepremyslené, nakaziť sa chorobou môžem už krátku dobu po tom ako mi ho dá..Celý ten preukaz mi príde taký zbytočný, ale keď si ho žiadajú nič sa nedá robiť, nejak si ho zaobstarám

Doktor/ka ti ho vystaví klidně na dobu neurčitou, už by se to tak mělo dělat normálně, ale taky jsem svůj první průkaz měla na dobu určitou. Jinak cena se dost liší. Já platila 200Kč a moje sestra jen 40Kč, což je trošku vtipné, ale u některých lékařů to bývá i dražší. No a co já vím, tak v Brně je něco jako soukromá klinika - http://www.mojeambulance.cz/Stranky/default.aspx?g clid=CO7wuejr9bICFaXKtAodh0MAIQ

a možná by se tam dalo nějak telefonicky domluvit. Myslím, že když jen tak přijdeš k jakémukoliv doktorovi, že moc nadšenej nebude.

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Klariska1241: Já ho mám za 150 Kč na dobu neurčitou....

Já ho mám dokonce za 70 Kč Kámošce ho její doktor vystavil za 450Kč. Nevím podle čeho to oceňují.

Reaguji na 5Peta:
Tak na moje ambulance pozor! Ze začátku jsou fajn, ale jak se upíšete (min na půl roku) tak začnou divy (alespon na jedne pobocce v Brně). Potravinářský průkaz tady jen tak nevystaví. Zaregistrujete se, proběhne vstupní prohlídka včetně krve atp. a následně prohlídka na potravinářský průkaz (to, že jste byla už na vstupní je nezajimá). Platí se tam vcelku dost (250 - 500), ale první prohlídku má student zdarma.
Jinak přístup dvou lékařek je otřesný, vynadají Vám, že jste simulant a za nemoc si můžete sami. Podotýkám, že jsem u nich byla s nemocí jednou za rok, což mi nepřijde jako hypochondrie. Nakonec jsem se odhlasila po tom, co mi odmitli napsat antibiotika, ze si mam pockat do rana az tam bude "moje" lekarka, nebo mam jet na pohotovost. Vím, že se mnoho lidí odhlásilo a vrátilo ke svým původním lékařům.

Podle mě tzv.potravinářský průkaz nemá vůbec žádný smysl.Tedy kromě toho,že ho požadují zaměstnavatelé v některých profesích po svých zaměstnancích,tak je v podstatě naprosto k ničemu,jelikož jej lékař vystaví za poplatek komukoliv..Mě např.žádné vyšetření nikdo nědělal,jen jsem přišla k lékaři,řekla jsem,že ho potřebuji a odcházela jsem i s ním..Je to opět jen jedna z mnoha byrokratických blbostí pro hygienu,potravinářskou inspekci atd..
Ale zpět k tvému tématu,udělají ti ho kdekoliv u praktického lékaře,i přesto,že u něj nejsi zaregistrovaná..Takže na Slovensko ke svému lékaři jezdit nemusíš..

arrow
profile_image
Leycika
od 13. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak nakoniec ho mám vyhotovený, ja som osobne nemusela spraviť nič Mama prišla k môjmu obvodnému doktorovi, povedala že ho pre mňa potrebuje, on jej ho vypísal, žiadnu prehliadku nepožadoval (ani neviem kedy som uňho naposledy bola), poplatok 5 Eur na rok a je to

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené