arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A to je právě to, co je na omlázku špatně, ty tu píšeš, že chceš lék na zlepšení paměti, nakonec ale se tu dospěje k tomu, že seš ve stresu, vyřeší se tu tvůj problém ale až někdo bude hledat lék na zlepšení paměti, bude tu tahle diskuze, kde nenajde odpověď na svou otázku a vlastní diskuzi si založit nemůže, protože tu už podobná je.... to že je k ničemu a nikdo už mu ve staré diskuzi na jeho otázku neodpoví moderátory zajímat nebude.
Ale to není tvoje vina. Doufám, že vše vyřešíš a bude ti brzo líp.
Mého rozčilování si nevšímej a brzo se uzdrav

Cituji kllaraac: to aso budou antidepresiva

Já nemám deprese
Antidepresiva se obvykle užívají nejen na depresi, ale i pro léčbu jiných psychiatrických poruch, jako jsou anxiozita, bipolární afektivní porucha, obsedantně-kompulzivní poruchy, poruchy spánku a poruchy příjmu potravy. A ani jedním z toho netrpím.

Cituji kllaraac: žr chceš lék na zlepšení paměti, to jsou věci, co nabuzují

Jenže já to nevěděla, že doplňky na zlepšení paměti zároveň nabuzují. Nějak mi to nejde logicky dohormady, proč to tak je.
A to, že jsem ve stresu, je jedna věc. A nejsem si úplně jistá, že odbourání stresu vyřeší zlepšení paměti. Umím si představit, že se potom člověk dokáže víc soustředit a není roztěkaný,
Líbí se mi co psala ziralka, že si na to mám pořídit nějaká cvičení. A paměť trénovat.

Cituji kllaraac: vyřeší se tu tvůj problém ale až někdo bude hledat lék na zlepšení paměti, bude tu tahle diskuze, kde nenajde odpověď na svou otázku a vlastní diskuzi si založit nemůže, protože tu už podobná je.

Můj problém se moc nevyřešil, a nějaké tipy tu k nalezení jsou.

arrow
profile_image
kllaraac
od 22. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já beru antidepresiva čtyři roky, nemusíš mi googlit na co sou ale jako myslím, že bychse fakt zaměřila na odbourání stresu a uvidíš... jako samozřejmě stres odbourat nejde, to kdyby šlo neberu jedny prášky na nervy ráno a druhý večer ale něják se s tím naučit vyrovnávat jde

arrow
profile_image
drazula
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sartre:
čím více lidé něco odmítají, tím pravděpodobněji to mají- co si představíš pod pojmem deprese. Může tě ujistit, že znám lidi s depresemi, kteří se stále jen smějí. Existuje i cosi jako larvovaná deprese aj.
Stres výrazně zhoršuje mozkové a zvláště paměťové funkce, mění. Výrazně se zvyšuje hladina stresových hormonů, které mozku spíš říkají uteč nebo bojuj, což mi neděláme, ale rozhodně mu neříkají pamatuj si. Je prokázáno, že v době stresu se hůře vytvářejí paměťové stopy.
ale můžeš i nadále tvrdit, že tvůj problém to není, že to není stresem, psychickou nepohodou..., by ses divila, za čím vším stojí psychika...

Je naprosto logické, že doplňky podporující paměť nabuzují - chceš dostat mozek ,,do pohybu", spící, líný mozek si nic nezapamatuje, když mozek pracuje, je člověk více čilý, s pracujícím mozkem jen tak neusneš atd.

Dle mého u tebe stačí věnovat se své psychice, přijmout, že v tomto ohledu nenmáš něco dobře. Být ve stresu není normální, přirozené, ničí a vyčerpává to tělo i duši.

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně, jak píše simuška, jóga je dobrý způsob, jak se zklidnit, zrelaxovat a zkoncentrovat. Podle mě tě stresuje práce, kde jsou na tebe kladeny velké požadavky. Měla by ses naučit odpočívat, abys pak ten stres byla schopna lépe zvládat a více se koncentrovat, tzn. i nezapomínat.
Samozřejmě můžeš zkusit i různé neškodné doplňky na zlepšení paměti. V minulosti jsem před zkouškama brala gingo, pila Ajurvédské kafe, různé čajové směsi... Ale obecně je vždy lepší zkusit se zamyslet nad příčinou, než pouze řešit následek.

Cituji kllaraac: že bychse fakt zaměřila na odbourání stresu

Já bych moc ráda. Některé věci, které mě stresují, prostě odbourat nelze. Jsou před námi dva měsíce prázdnin, tak to budu mít trochu klidněji a víc času pro sebe. Dítko má program na skoro celé prázdniny. Ale jinak se ho zbavit nemohu a učitelce zákazat dětem dávat domácí úkoly taky nemůžu.
Přemýšlela jsem nad tím, asi nakonec ten Piracetam zkusím, brala bych ho třeba jen jeden ráno.
Vyzkouším i tu jógu, i když se trochu obávám, že mě to nebude moc bavit. Já jsem spíš na ty rychlé sporty.
Ještě zajdu za svým doktorem, je moc fajn.. SIce už dopředu vím, co mi naordinuje na moje problémy: ,, ženská, najděte si chlapa a všechny stresy přejdou"
Ale pak z něj vyleze docela dobrý nápad v podobě nějakých léků nebo potravinových doplňků.

Kdyby někoho něco ještě napadlo, budu ráda. Třeba právě na zlepšení té koncentrace. Nějaká cvičení, jednou jsem někde četla, že pro děti existují cvičení na zlepšení soustředění. Bohužel, už nevím kde to bylo a o čem to přesně psali.

arrow
profile_image
Anakina
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, můžeš zkusit DMAE, které: aktivuje IQ, urychluje proces učení a paměti, zlepšuje náladu a zvyšuje mentální energii, pomáhá hyperaktivním dětem, odstraňuje únavu, pozitivně ovlivňuje poruchy spánku, zpomaluje procesy stárnutí, posiluje imunitní systém, zvyšuje libido a sexuální výkonnost.

Já ho brala před maturitou spolu s lecitinem a vitamínem B (urychlení nástupu účinků) a byla jsem pak soustředěnější a líp jsem se učila. Je to přírodní potravinový doplněk, takže žádné nebezpečí nebo návyk.

Cituji Anakina: můžeš zkusit DMAE

Tak jsem si ho koupila, asi mě oslovil nejvíc. Nevíš, za cca jak dlouho bych mohla vidět nějaké účinky?
Ještě jsem našla ajurvédskou kávu Brahmi, také na koncentraci a zlepšení paměti.
Po nějaké době napíšu, jestli na sobě pozoruji nějaké zlepšení.

arrow
profile_image
Anakina
od 10. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na sartre: Já jsem viděla první drobné výsledky tak po týdnu. Po dvou už byla změna poměrně výrazná. Přeju ať dobře slouží

Na zapomínání je bezkonkurenční ginkgo a lecitin. Manžel neskutečně zapomínal, kolikrát jsem myslela, že ho fakt s prominutím zabiju, ale pak jsem se naštvala, koupila mu ginkgo max s lecitinem – tohle balení obsahuje nejvíce ginkgo co jsem sehnala. Samozřejmě jsem mu musela denně připomínat, aby to bral (ještě že na něm není antikoncepce, protože už by jsme měli nejmíň 6 dětí ), ale po těch pár týdnech se to vážně neskutečně zlepšilo, doufám, že mu to vydrží.

arrow
profile_image
jamamba
od 1. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně na paměť a koncentraci pomohla Gingko biloba, ale až po 3 měsících používání.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené