arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky, nááhodou některá z vás netuší, jestli v Itálii existuje nějaký eshop nebo kamenný obchod s použitými kabelkami, něco jako luxurybags u nás? Resp. - jsem si téměř jistá, že existuje, takže správně bych se spíš měla zeptat - nevíte kde takový (e)shop najdu? Děkuji za pomoc

LB u nás prodává většinou faky, tak snad v té Itálii to má nějakou úroveň Zkus Milano tam mají hodně outletů na značky, tak by tam mohlo být něco i na kabelky..

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

LB prodává faky? Cože? Tos mě teda překvapila, to slyším poprvé..?

Reaguji na hrabosska:
Znám jenom tento eshop, ale třeba budou mít i kamennou prodejnu jako LB - Private griffe

Reaguji na EleanorWoods:
Nezlob se na mě, ale proč reaguješ, když nemáš co říct k tématu? Vypovídající hodnota nula

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na zazushka: jéé děkuju moc! sice nemají tu kabelku kterou sháním, ale jsem si jistá, že si vyberu nějakou i jinou když už jsem v tom Máš s tím obchodem vlastní zkušenost?

Reaguji na hrabosska:
Osobní zkušenost zatím ne, ale četla jsem na ně jen pozitivní ohlasy...

Reaguji na hrabosska: Ano prodávají a kolikrát to tam prodávají i za vyšší cenu, než to stojí v Pařížské. Holky tam chodí prodávat povedené faky z Thajska, Dubaje apod.

Reaguji na zazushka: To je tvůj pohled na věc, já myslím, že jsem se vyjádřila užitečně Každý, kdo chce nakupovat značkové hadry v Itálii jede do Milána, tak bych tam očekávala i nějakou tu kabelku. Případně pokud chci aktuální kolekci, tak si zajdu přímo do toho obchodu, který to prodává a nebudu si to chodit kupovat do nějakých pochybných shopů, kde se perou peníze..

Cituji zazushka: Private griffe

Hmmm jooo je to jako LB také dost pochybné kousky. No mě je jedno za co kdo vyhazuje peníze

arrow
profile_image
Adellinda
od 20. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: Ano prodávají a kolikrát to tam prodávají i za vyšší cenu, než to stojí v Pařížské. Holky tam chodí prodávat povedené faky z Thajska, Dubaje apod.

a to víš odkud?

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky by mě zajímalo jeslti je to nějaká osobní zkušenost nebo jen "jedna bába povídala".. Je to celkem závažné obvinění.

Reaguji na Adellinda: 8 let nakupuji originály, tak poznám fake. Vzhledem k tomu, že cestuji, tak jsem si všimla i několika obchoďáků, kde vyloženě prodávají tyto povedenější faky a skoro se to nedá rozeznat. U některých to poznat jde. Sama jsem v LB byla, protože jsem tam chtěla prodat LV šátek, tak jsem ty faky viděla. Ve smlouvě navíc podepisuješ, že si jsi vědoma, že to kupuješ bez účtenky a bez potvrzení pravosti, tudíž si nemůžeš stěžovat Jsou tam modely, které jsou v originál obchodě levnější, než je prodávají tam. Prostě holky jsou hloupaté a než aby do těch obchodů chodily a ptaly se na cenu a seznamovaly se s kolekcí, tak raději jdou do pochybného krámu s vidinou super nákupu. Člověk, který si takové věci nekupuje dost lehce naletí. Potom je v tomto případě chytřejší holka, co jde a koupí si to u vientamců na tržnici za pár stovek. Přehadovat se s nějakou slečnou, která tam nakoupila, že má originál se fakt nebudu. Jen je to celé směšné. Slyšela jsem, že se teď přestěhovali a jsou tam jiní prodavači, kteří tomu snad více rozumí. Protože z toho asi měli problémy. Donesla jsem tam schválně dvě kabelky DIOR a prodavačky s těmi fake věcmi na sobě na to koukaly jak na bombonieru. Nic jsem jim tam z toho nedala, protože to tam smrdělo tím fake zbožím a absolutně neměly ponětí, jak ten originál má vypadat a co jim to vlastně nesu. Holky si tam prohlížely ty fake kabelky a že je to super, že stojí 20tis. No nechápu. Nejlevnější kabelky v originál butiku stojí také kolem těch 20 tisíc a výš...Nejvíce mě tam rozesmála taška na pláž od Louis Vuitton (největší fake, co jsem kdy viděla) za 60 tis. Známá když to viděla, tak jela do Thajska a koupila tam ty fake peněženky a normálně to tam donesla a prodala, tak si o tom myslím své a kdo tam chodí tak možná leda, že se mu to vyplatí na prodej, co nejde prodat na netu, ale jinak abych si tam kupovala fake to vůbec a nejsem člověk, co má problémy koupit si originál takže tak..

Reaguji na hrabosska: Říkám pravdu. Jakmile něco koupíš a nemáš od toho papír o pravosti, tak pak nemůžeš nikomu nic Je to celé podvod, ale mají to dobře ošetřené, tudíž jim to pořád funguje. Teď jsem tedy slyšela, že jsou nově jinde a mají jiné zaměstnance, tak už na to třeba dávají pozor, ale pravých věcí tam mohlo být tak 20% ze všeho.

arrow
profile_image
Adellinda
od 20. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods:
to je pěkné teda..
já jsem tam koupila letos obal na diář od LV..

Reaguji na Adellinda: To ti nepovím, zda je pravý může být i nemusí. Já sama jsem tam ten šátek LV prodala a ten byl 100% pravý. Diáře se také hodně padělají. Každopádně je fakt lepší si koupit ten originál a nebo si to nakoupit ve velkém u těch fake obchodů v Turecku, Thajsku, v Dubaji (tam jsou prý kabelky LV za 10-15 tis povedenější faky) a jedna moje známá toto našla i v Řecku. No jo no. Jenže jak říkám spousta holek neví jak vypadá originál.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené