arrow
profile_image
stará vopica
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, už roky používám na celý obličej místo make upu korektor Essence, nepoužívám ani pudr - jen klasickou modrou Niveu a na to ten korektor. Ale kamarádka mi teď řekla, že je to blbost a dost se tomu divila. Proto mě zajímá, čemu by to mohlo vadit nebo uškodit a jestli to tak taky někdo děláte?

vadit to nevadí asi ničemu, ale nedokážu si představit, jak to vypadá. Nemáš pak na obličeji masku? Vždyť korektory jsou hodně krycí a musíš mít docela nános na pleti, ne?

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jeden čas jsem to taky s korektorem Essence dělala a vyhovovalo mi to, hezky kryl, ale žádná hrůza, nikdo neměl připomínky, že bych vypadala blbě nebo jako maska. Znám hodně mnohem víc krycích make-upů než je tenhle korektor. Hodně lidí taky používá sypké korektory jako make-up. Když je zručná ruka a nedá se toho moc, tak myslím, že to nemůže být na škodu. Samozřejmě znám taky holky, co to tak dělají a vypadá to šíleně, dají dvě vrstvy, nevhodný odstín, na to kilo pudru a vypadá to fakt nehezky. Ale to se může stát i s make-upem.

Cituji Kubacis: Jeden čas jsem to taky s korektorem Essence dělala a vyhovovalo mi to, hezky kryl, ale žádná hrůza, nikdo neměl připomínky, že bych vypadala blbě nebo jako maska. Znám hodně mnohem víc krycích make-upů než je tenhle korektor. Hodně lidí taky používá sypké korektory jako make-up. Když je zručná ruka a nedá se toho moc, tak myslím, že to nemůže být na škodu. Samozřejmě znám taky holky, co to tak dělají a vypadá to šíleně, dají dvě vrstvy, nevhodný odstín, na to kilo pudru a vypadá to fakt nehezky. Ale to se může stát i s make-upem.

Naprostý souhlas Navíc, pokud ti to tak vyhovuje, tak v tom nevidím sebemenší problém.

arrow
profile_image
stará vopica
od 25. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: Nemáš pak na obličeji masku?

No nikdo mi to zatím neřekl a ani si tak nepřipadám, ale i kdyby, tak mi to nevadí, naopak mě se docela maska líbí.

Cituji Patty: Vždyť korektory jsou hodně krycí

A právě proto to tak používám, že je hodně krycí, jsem líná a nechtělo by se mi nanášet make up a pak ještě dolaďovat korektorem a pudrem a tak... Takhle udělám pět tahů, rozetřu a mám hotovo.

Spíš mě jen napadlo, jestli to nemůže pleti nějak škodit.

arrow
profile_image
imperatrice
od 22. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to tak taky dělám.
Ten korektor máznu na obličeji na pár míst, rozetřu do ztracena po obličeji a navrch trošku přepudruju a je to.
Nějak si nepřipadám, že bych měla na obličeji masku, příjde mi to takový přirozenější než make-up, protože ten bych asi blbě rozetřela, nebo určitě netrefila odstín.

Cituji stará vopica: Spíš mě jen napadlo, jestli to nemůže pleti nějak škodit

Nemyslím si, že by to pleti nějak extra škodilo.

arrow
profile_image
bezega
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji stará vopica: Spíš mě jen napadlo, jestli to nemůže pleti nějak škodit.

Záleží na tom, jaký máš typ pleti a jaký je ten korektor. Pokud máš suchou pleť, tak bych to nedoporučovala, protože korektory jsou často určené na zakrytí akné, takže obsahují hojivé složky a složky na vysušení toho pupínku, které by ti jinde mohli pokožku dost vysušit. Ale neznám ten od Essence, takže nemůžu soudit. Já obecně tohle přepoužívání různých produktů nemám ráda. To je jako když se mě ptala slečna, jestli může používat podklad pod makeup jako bázi na oční stíny. Podle mě prostě používat všechno, tak jak se má, na místa, na která je to určené. Maximálně pár inovací v použití, ale asi jsem na tohle moc skeptická.
Znám korektory, ty tekutější a některé tuhé, které se dají hodně dobře rozetřít a není problém je aplikovat na větší místa. Tudíž pak stačí jen použít ,,třeba,, pudr a je efekt krásné pleti ( bez makeupu) na světě.

Cituji stará vopica: Spíš mě jen napadlo, jestli to nemůže pleti nějak škodit.

toho bych se asi nebála.. myslím, že by to nemělo vadit. Korektory mohou trochu vysušovat, ale jestli používáš krémy, tak by to mělo být podle mě v pohodě.

Cituji stará vopica: A právě proto to tak používám, že je hodně krycí, jsem líná a nechtělo by se mi nanášet make up a pak ještě dolaďovat korektorem a pudrem a tak... Takhle udělám pět tahů, rozetřu a mám hotovo.

To chápu, ale stejně si nějak nedokážu představit, jak to vypadá. Doufám, že se aspoň líčíš na přirozeném světle a ne v umělém v koupelně. Tam to vše hrozně klame a pak se člověk nestačí venku divit, co si to nakreslil na obličej.

arrow
profile_image
bejbee
od 4. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím si, že to pleti nijak neškodí, ale jaký k tomu máš důvod? Vyjde to přeci dráž než kdybys používala make-up?

Cituji imperatrice: Ten korektor máznu na obličeji na pár míst, rozetřu do ztracena po obličeji a navrch trošku přepudruju a je to.

No ale to asi zakladatelka tématu nemyslí, ne? Já to chápu tak, že to rozetře úplně přes celý obličej....Takhle jak to děláš ty mi to přijde v pohodě.

arrow
profile_image
bezega
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji bejbee: Vyjde to přeci dráž

On asi korektor od Essence nebude zas taková investice.

Upřimně si to nedovedu představit. Kdyby si jen lokálně zakryla červená místa, pupínky atd. ale na celý obličej jako makeup roztírat ? To musí být strašně vidět, protože od Essence určitě nedělají žádný super duper roztírací korektor, ale nějaký průměr.

Cituji Patty: že to rozetře úplně přes celý obličej....

Zakladatelka psala, že udělá pět tahů a rozetře. Myslím, že ho nedává úplně na celý obličej...

arrow
profile_image
bezega
od 24. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Patty: No ale to asi zakladatelka tématu nemyslí, ne? Já to chápu tak, že to rozetře úplně přes celý obličej....Takhle jak to děláš ty mi to přijde v pohodě.

Přesně tak, pochopila jsem to tedy stejně jako ty. Že to patlá na celý obličej.

Cituji petraparis: Zakladatelka psala, že udělá pět tahů a rozetře. Myslím, že ho nedává úplně na celý obličej...

ale zde zase tohle

Cituji stará vopica: Ahoj, už roky používám na celý obličej místo make upu korektor Essence

Tak teď tedy nevím, jestli jsem to dobře pochopila.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené