arrow
Neprodává v Bazaru

Jsem 3 týdny po operaci - Zmenšení prsou s modelací a nevím, kdy začít s používání bezpečnostního pásu v autě. Prsa mám ještě hodně citlivá a přelepená. Zatím se v autě nepoutám bezpečnostním pásem, bolí mě to při pohybu, natož při pnutí pásem. Kdy už se mohu připoutat? A jak je to řešené ze zákona? Kdyby mě kontrolovala policie? Stačí ukázat záznam o operaci, nebo se na toto nehladí? Ještě se chci zeptat, za jak dlouho po operaci jste začaly s mazáním jizev a s tlakovou masáží?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Atevi: Já se poutala tak,že jsem si dala pás pod prsa,ale musela jsem si to pořád upravovat....S masážemi a mazáním jsem začala hned jak mi dr ustřihnul uzlíky.......

arrow
profile_image
Plumploris
od 26. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ze zákona je povinnost připoutat se v autě stejná pro všechny, i např. pro těhotné ženy. Připásat se nemusí jenom instruktor v autoškole. Tak si ten pás přidržuj, jak potřebuješ během jízdy, pokud tě zastaví policie, rozhodně je nebude zajímat, že máš zrovna nový k**y. V případě nehody, na kterou jsi nejspíš nepomyslela, dopadneš líp s pásem např. jen přes břicho, než kdybys ho neměla vůbec.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené