arrow
Neprodává v Bazaru

Holky,možná je to hloupý dotaz-ale můžete mi někdo popsat jak se toto používá-respektivě co za mokra ,co za sucha a která strana první a která poslední.díky moc.

kartáček 4-straný

arrow
Neprodává v Bazaru

z druhé strany je to železné +kartáček

ne přímo k tématu,ale přeci jen k tématu doporučuji nekupovat si nic od Body Basics...pracovala jsem tam hned po maturitě pár měsíců a vím o čem mluvím...výrobky nejsou zrovna dvakrát kvalitní

arrow
profile_image
Janissinka
od 21. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Sandee:
to víš jak?

složení u těchto předražených krémů je naprosto stejné jakobys šla do DM a koupila si např. tělové mléko od Balea a nebo Avon s tím rozdílem že v BB dáš o 150 cca víc..potom jejich dětské jellies se myslím museli některé stáhnout z trhu, kvůli tomu, že obsahovali škodlivé látky..a celkově, žádný zázrak to není, vše jsem vyzkoušela..neříkám, že všechny produkty jsou špatné, např. jejich peeling a masážní olej je fajn..ale jinak to rozhodně zas tak žádná sláva není..možná BB v anglii ale u nás rozhodně ne!

arrow
profile_image
Majiiinka
od 29. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na siamka:
Už jsem odpovídala i v téma Body Basic, ale jestli ti to pořád pomůže, tak myslim, že to stříbrné struhadlo bude na obroušení ztvrdlé kůže na nohou..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené