arrow
profile_image
rings
od 16. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Siiri: Tak to je jako by ses sprchovala normálně, prostě se předtím utřeš toaletákem a pak se ještě osprchuješ.

Cituji Tiakia: předpokládá se,že člověk se normálně utře papírem a pak se jde osprchovat.

Jo tak takhle, asi bych to měla teda upřesnit, pro někoho ten normální papír může být nepříjemný - když třeba krvácíte z konečníku, hlavně u starších lidí, nebo i když je ta kůže už kolem podrážděná. Já to taky nepoužívám stále (ale byl případ, kdy jsem za něj byla ráda), poprvé jsem to koupila když byl u nás na návštěvě děda, ten trpí na hemeroidy.

Cituji Tiakia: Každopádně ani dítě jsem neutírala vlhčeným ubrouskem dala jsem si prcka na předloktí a sprchou umyla hezky vodou,žádné chemické ubrousky.Klasicky nad vanou.

Možná máš pravdu s těma dětma, z mého pohledu je to ale stejné asi jako vlhčené ubrousky k očištění rukou nebo na tělo, intimní ubrousky, nebo třeba ty odličovací ubrousky na pleť, nevidím v tom rozdíl, a řekla bych, že tyhle potřeby používá dnes skoro každý, ikdyž vím, že dřív to nebylo.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na rings:
Nemám nic proti vlhčeným ubrouskům na odlíčení ale i potom se umyju vodou.Mám bez vody ulepený pocit.Intimní ubrousky jsou mi hnusné,voda je voda.
A vše házím do smetí ne do záchodu.

arrow
profile_image
ElizabethZlo
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vlhčené ubrousky z vlastní zkušenosti do toalety NEDOPORUČUJI! Občas jsme je používali, podotýkám, že v malém množství a do roka se nám ucpal odpad. Ubrousky se nerozložili. To co jsme museli provádět než přijel instalatér, ani nechtějte vědět. Měli jsme vyplavenou celou zahradu od exkrementů. Když k nám přijel instalatér a vytahoval všechny ubrousky, nestačila jsem se divit, kolik se tam toho nahromadilo. Teď vím, že vlhčené ubrousky patří do KOŠE a pan instalatér Jedlička z Prahy - přidávám i kontakt nás upozornil, že nejsme jediný, kdo to do toalety hází a kolik mají ohledně toho vyjížděk.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené