Já jsem byla na dvou konzultacích a jedna trvala si 1 minutu, druhá asi 2 minuty a vlastně jsem se toho moc nedozvěděla. Moje představa byla taková, že mi třeba udělají fotku a tam mi nakreslí, jaké změny na nose provedou. Aspoň tak jsem to viděla v jednom dokumentárním filmu z americké kliniky. Bohužel tady se nic takového neděje a je to škoda. Já jsem pak byla dost nepříjemně překvapená z výsledku operace a pořád si zvykám. Třeba u nosu " skoby" je ten zákrok celkem jasný, ale u nosu "bambulky" jako jsem měla já, to řešení tak jednoznačné není. Skoro bych doporučila těm, kteří se chystají na konzultaci, ať si vezmou vytištěnou a zvětšenou svoji fotku, aby jim tam doktor zakreslil, co bude dělat.

Ahojky,
já musím říct, že konzultace u Záruby byla naprosto v pohodě. A to jsem u něj nebyla v dané konzultační hodiny. Telefonicky jsem se s ním domlouvala.
Je pravda, že žádné fotky neproběhly, ale na druhou stranu ani já sama jsem neměla konkrétní představu.
Bavili jsme se o tom co z nosem udělá, zeptala jsem se přesně na to co jsem chtěla vědět a hlavně jsem neměla pocit, že by on sám byl časově nervozní. Sice to taky netrvalo dlouho, ale bylo vyřčeno vše o co jsem se zajímala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Já byla s konzultací taky naprosto spokojená Rozhodně to nebylo na minutku nebo dvě. Pan docent mi všechno vysvětlil a měl jasnou představu, co udělat s mojim nosem, což se zcela shodlo s mou představou. Žádné kreslení se sice nekonalo - ale to by nemělo moc smysl. Navíc ty nákresy jsou podle mě celkem nepřehledné - hlavně co se týče úprav zepředu - snížení profilu se zaznačuje snadno, ale to si člověk dokáže představit sám, když se dozví, o kolik milimetrů mu bude snížen profil

arrow
Neprodává v Bazaru

Jinak fotky mi dělali těsně před operací. A nejspíš budou dělat teďka, když půjdu na kontrolu po 3 měsících. To proto, aby bylo zdokumenotváno, jak se operace povedla

Tak já se přidám. Byla jsem celkem na 4 konzultacích , než jsem se rozhodla pro lékaře. A musím říct, že nikdy se mi nestalo, že by mě pakovali po minutě, nebo dvou ven. Na jedný konzultaci mi sice fotku udělal a kreslil, co se bude dělat, ale to jde spíš vidět z profilu a zepředu těžko a u bambulky asi vůbec.
U Měšťáka jsem byla aspoň 20 minut a přesně jak říká eLLamniel, vysvětlil, věděl, co se mnou. Fotil před operací a taky mě čeká focení po asi 3, nebo 6 měsících. Kreslení, či počítačová animace jsou děsně matoucí. Pak člověk čeká něco konkrétního a to v reálu není možný odhadnout. Věřím, že v Americe je to běžná praxe, ale přijde mi osobně víc fér to nedělat a neslibovat nemožný.

arrow
profile_image
Fufina
od 11. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Také se přidám. Byla jsem teda jen na jedné konzultaci u doc. Valky a vše bylo podle mých představ a proběhly i fotky.Na zvětšenou, vytištěnou fotku mi nakraslil, jak by si to představoval, pak nechal říct mě můj názor a přání a pak mi vše vysvětlil, co bude a jak bude.

arrow
profile_image
Marushe
od 27. 10. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem byla v Brně u profesora Veselého, celkem cca 15 minut... Nic moc mi teda evysvětlil, jen mě nakreslil z profilu a řekl, co by se kde sekalo... Pak mě už chtěl objednávat na termín... Byla jsem z toho docela v šoku a tak jsem to vzdala... Ale zase je to tam levné, to se musí nechat...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené