arrow
profile_image
Hřavík
od 7. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Zkoušeli jsme nakrýt fenku pudla,pes byl o něco menší,po spojení když se chtěl srovnat tak pokaždý z ní ho vyškubl,a pěkně knučel,bylo to 3krát,spojení byli po každý tak 30 sekund,něco z nich i vykáplo,,je možné že by se to povedlo?nebo z toho nic nebude?po 3 pokusu úplně odpadl a už se o nic nepokusil,majitelka tvrdí že takhle odpadne po každém řádném nakrytí..

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To netuším, jestli se to povedlo, ale už toho chudáčka dál netrapte nebo odpadne nadobro

Jinak pokud ten dotaz myslíte fakt vážně, tak to Vám tady opravdu nikdo neřekne, jestli to bylo "úspěšné"... Spojeni byli, tak teď už jen doufejte, že jsou oba plodní a fenku pak vezměte k veterináři na ultrazvuk, ať potvrdí/vyvrátí březost.

Dost často se krytí nepovede ani když vmse vypadá v pořádku. Znám x případů, kdy jela fena za psem do španělska, ameriky, skandinávie... A nezabřezla. I z toho důvodu platí nepsané pravidlo, že pokud fena nezabřezne, druhé krytí se neplatí (respektive částka se převede).

arrow
profile_image
Hřavík
od 7. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Určitě pak zajdem na vyšetření,tohle se stalo včera,chtěl jsem jen vědět jestli má někdo taky takovou zkušenost..Abych nebyl natěšenej zbytečně,,samozřejmě že jsem platil jen půlku z požadovaný částky,,zbytek se pak vyrovná jestli zabřezne nebo ne..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené