arrow
profile_image
Freesee
od 30. 5. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

eva1960
tak to netuším, nejspíš ano.. ale možná už dnes existuje nějaká special úprava... ale mně osobně žehlení nevadi, takže bych brala damašek zfleku i za cenu žehlení

Já ulítávám na povlečení, nikdy bych neřekla, co to s pokojem udělá, když je pěkně sladěno s nábytkem a stylem ložnice. Jsem spíš minimalista a mám ráda bílé povlečení, takže mi dává pěknou fušku něco tady v Čechách sehnat. Nedávno jsem ale našla nový internetový obchod christy a povlečení tam vypadá moc hezky. Nemáte náhodou někdo zkušenost?

arrow
profile_image
Andrejice
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,
tak já miluju bavlněný satén od Tiby, ale bohužel Tiba skončila a od té doby hledám něco, co by se jí alespoň trochu rovnalo, ale bohužel zatím bez úspěchu ..
Ze svobodalinen jsem velmi zklamaná - opravdu tvrdé, vůbec není tak heboučké jako Tiba.
Matějovský to samé.. stačí si sáhnout na Tibu a už nic jiného člověk nechce.. zkusím Stella Ateliers, ale ty ceny jsou šílené

arrow
profile_image
LTerka
od 6. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, taky už jsme něco vyzkoušeli, ale jednou se mi v tescu líbil vzor ,tak jsem koupila a nemůžu litovat. Máme ho už dlouho, mnohokrát prané a pořád je jak nové, takže po zkušenostech s jiným bavlněným povlečením jsem zakotvila u F and F v tescu, teď mají i hodně vzorů takže super kvalita za super cenu.

arrow
profile_image
laala
od 13. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak už jsem to psala do jiné diskuze, ale já mám ráda povlečení firmy Svoboda Linen. Ne všechny vzory se mi líbí (stejně jako u ostatních značek), ale některé se mi líbí hodně a mám je i doma. Líbí se mi, že z jedné straně bývá vzor jiný než z druhé, v ceně je i malý poštářek a hlavně ten materiál, nemusí se žehlit - a výdrž barev je naprosto úžasná.

Pěkné a kvalitní povlečení mají na http://www.zaclony.cz/spring-povleceni/
ale já mám problém v tom, že pro manžela potřebuji prodlouženou délku a sehnat stejný vzor ve dvou rozměrech za rozumnou cenu, to je nepředstavitelné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené