arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chtěla bych se zeptat, jestli nevíte, jak jsou na tom momentálně realitní makléři. Jestli jim jdou dobře obchody atd ... Nevíte, kolik se průměrně pohybují jejich platy v Praze? Vím, že to je závislé na jejich aktivitě - dle toho se odvíjí provize, ale berme to průměrně.
A zajímá mne porovnání makléřiny v Praze s menším městem. Platí, že v Praze lidé více využívají realitních služeb a nemovitosti se tam rychleji točí?
Děkuji.

V Praze se to točí rychle i kvůli studentům, jak tuzemským, tak zahraničním, dále je zde víc pracovních příležitostí, hodně lidí se stěhuje do Prahy, ale taky z Prahy, spousta cizinců sem přichází třeba jen krátkodobě, takže v Praze se to točí hodně, i když nevím, jak je to v jiných městech. Vydělat si můžeš dobře, ale je to fakt makačka, stálé nabírání nemovitostí a komunikace s klienty, no můžeš s někým strávit týden prohlídkama a pak z toho nic nemít. A blbý je to, že je to dost nejistý výdělek, někdy se daří a jindy vůbec.

arrow
profile_image
Lucikik
od 9. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na AlmaSinger: Děkuju.

Nikdo nic víc? Neznáte nějakého konkrétního makléře z Prahy? Nevíte, jak si vede finančně? Díky

arrow
profile_image
michaelabr
od 7. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

83

Ahoj,

já jsem pracovala pro reality Brno, sice se nejedná o Prahu, ale jde také o velké město. Můj plat byl ze začátku kolem 20tis., ale když se dařilo, nebyl problém mít i 50tis. a ne-li více. Samozřejmě to závisí na aktivitě. Bohužel jsem byla ale celý den zaneprázdněná, neměla jsem čas na rodinu, ani své koníčky, pořád jsem měla telefonáty, pořád jsem byla v práci, a to se mi přestalo líbit. Ale jako výdělek to byl slušný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené