arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Když jsem se dnes ráno chtěla přihlási ke svému účtu na mimibazar.cz, zjistila jsem, že to není možné z důvodu pozastavené registrace.
Naprosto bez upozornění.
Napsala jsem jim tedy na email a nyní mi bylo odpovězeno, že se není možná vícenásobná registrace.

Zajímalo by mě, jak na to přišli a to jsem jim taky napsala.
6e by se někdo přihlásil pod stejným jménem? Nejsem přece jediná VS, nebo pod stejným nickem? To se přece také může stát. Nebo stejná adresa? No, je pravda, že nebydlím v rodinném domku a mám více sousedů, ale i přesto bych očekávala alespon email požadující vysvětlení.

Stalo se vám to některé? A zprovoznili vám účet v blízké době?

Jsem opravdu velice zvědavá, co je k tomu vedlo. Na svém účtě mám jen pozitivní hodnocení, nikde do diskuzí nepřispívám. Zrovna jsem měla několik rozjednaných prodejů u kterých určitě nebude vypadat dobře, že mi pozastavili účet. naštěstí lze vše řešit s nakupujícími přes mejl.

Děkuji za vaše zkušenosti

arrow
profile_image
vega
od 22. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem zase zjistila, že si někdo objednal zboží na můj účet, nakonec jsem to s paní vytelefonovala, že jsem to opravdu neobjednala já, protože doručovací adresa byla na druhou stranu republiky. Pravděpodobně měli nějakou chybu v databázi a nějak se jim přeházely účty, bohužel z MMB se nikdo neobtěžoval mi odpovědět i přes několikeré urgování dotazu
Jinak bych na ně asi tlačila, podle čeho tak usoudili, podle jména a adresy, nebo IP adresy?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji vega: bych na ně asi tlačila, podle čeho tak usoudili, podle jména a adresy, nebo IP adresy

Jen mi napsali, že není povolena mnohonásobná registrace, nic víc. Na to jsem jim psala, jak na to přišli a ted čekám na odpověď. A jsem opravdu velmi zvědavá, jak na to přišli. IP adresu mám pokaždé jinou, mám přenosný internet a ani FB si můj notebook nepamatuje.

Tak to tvoje je taky případ, já pokud někomu něco posílám, vždy se ptám, jestli platí adresa uvedená v profilu, protože já se stěhovala, na mmb dělali děsné problémy se změnou, tak mám tu starou a vždy upozornuji, že mi to mají poslat jinam.

Mě vadí, že mě nikdo na nic neupozornil. Chápu, že toho třeba mají hodně, ale když už chci někoho bloknout, měla bych si ověřit zda oprávněně.
Pokud údajně mám víc účtů, jak zjistili, že zrovna ten, který používám(mimochodem asi 4roky) je ten špatný. Protože takhle si opravdu budu muset další založit, už jen proto, abych tam mohla nakupovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Dirtyangel: Protože takhle si opravdu budu muset další založit, už jen proto, abych tam mohla nakupovat.

Tak to je docela síla!Ono nejde jenom o to,že si založíš nový účet..Ale taky o to,že tam máš za ty roky i kladné hodnocení a i tím se nakupující a prodávající docela dost řídí (kor v této době)
Sice né každý hodnocení napíše..to už je druhá věc...Ale tohle by mě tedy hodně rozhodilo!Vlastně ti takto poškodili obchodování.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené