arrow
profile_image
edri
od 18. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj všem!
Chci upozornit ty co by chtěli být Poradci pro výživu, či zákazníky Centra Regenerace v Praze (i v jiných městech ČR)! Nenechte se taky obelhat a nalákat!

Na internetu mají stále vyvešené inzeráty, že shání výživového poradce. Zní to moc hezky... Pro ty co by to chtěli dělat, protože je to zajímá, tak pozor!

Pro ty co chtějí obchodovat a jen vydělávat, tak prosím, máte brigádu!

Po pohovoru kdy vás příjmou a vy máte radost, vyberou poplatek 3300,- na licenci, kterou dostanete po zaškolení. Výsledkem je, že nedostanete licenci na Poradce výživy, ale slevu na odkup výrobků se slevou - to je váš výdělek!
Vaší náplní práce bude shánět kontakty (trvají na kontaktech i z vaší rodiny) a prodávat koktejly a prášky na hubnutí a detoxikaci!

Pro vás co chcete hubnout s nějakým poradcem v Centru Regenerace: pokud máte zájem hubnout s koktejly a prášky, které po původním slibu, že to bude stát jen kolik budete chtít vy, ale pak ve výsledku budete odcházet od vaší poradkyně s účtem na měsíc v řádech tisíců, kdy kurz trvá min. 6 měsíců, tak je to vaše věc.
Ale většina lidí, co do tohoto centra příjde, ani netuší, že nakonec neodejde s vyváženým jídelníčkem a radami, ale se slibem, že po koktejlech a pilulkách naordinovaných několikrát denně zhubne, detoxikuje se a bez jojo efektu!

Nevěděla jsem, kam jinam svoji špatnou zkušenost napsat, aby ostatní co nechtějí profitovat z takového obchodu a chtějí být skutečným poradcem či zdravě hubnout, se nenachytali!

arrow
profile_image
columbina
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Přidávám svůj názor. Chtěla jsem být také poradce. Na pohovoru na mě působili neseriózně, nebyli schopni odpovědět na konkrétní otázky jako kolik mají měsíčně klientů,jaké mají u nich úspěchy atd. po hodinovém "pohovoru" který byl spíše prezentací jejich "´úžasné firmičky" nám sdělili,že je třeba absolvovat školení za 3000Kč a další klienty si shánět sami hlavně z řad rodiny. Tak jsem se na to vykašlala. Nevím proč nemůžou podstatu shrnout do tel a člověk by alespoň neztratil 2hod pohovorem.

Centrum regenerace - je firma Herbalife.

Viz článek o Herbalife zde : https://www.omlazeni.cz/herbalife-38-4325-0.html

Doporučuji přečíst si diskuzi až do konce - ode mě dva detailní a rozsáhlé příspěvky o strategii této podvodnické firmy.

arrow
profile_image
Lilith81
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

21

Holky, taky jsem to absolvovala, sháněli cca 2 poradce a na místě byl plný sál uchazečů..myslela jsem, že tam jdu za sebe, že někdo bude jednat konkrétně se mnou..toto je podvodné jednání už od začátku..otočila jsem se po 10 min na podpatku a odešla.. Byla jsem hrozně vytočená, ztrátou svého času atd..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky, taky sem byla u nich na pohovoru. Na mě osobně působí neseriozně už to, že tam se mnou v jedné místnosti seděla spousta jiných uchazečů a již během pohovoru jsem využila možnosti odejít a to hned poté, co se zmínili o tom poplatku. Ale vůbec sem netušila, že je to tam až tak hrozné! Je to tahačka peněz z lidí, co tam chtějí pracovat a i z těch, kteří chtějí zhubnout.. hrůza vážně!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené