arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj holky,
chci Vás upozornit na jednání kadeřnice Jany Bačínské (studio Hezké vlasy, Ostrava). Poprvé jsem si od ní nechala prodloužit vlasy více než před rokem. První prodloužení keratinem mě vyšlo na cca 16 000 Kč. Byla jsem nadšená z dlouhých vlasů, ale metoda mi velmi sjížděla, chodila jsem tam co cca 3 týdny minimálně s dvaceti sjetými prameny na opravu. Vlasy mi sjížděly pořád, paní Jana mi vždy tvrdila, že se o to špatně starám, že to padá jen mě, pak se zase vymlouvala na keratin, co objednala, že byl špatný. Rozhodla jsem se tedy pro jinou metodu, pro Bellargo, výsledek naprosto stejný. Před nedávnem jsme se domluvily, že vyzkoušíme páskovou metodu a že na zkoušku nalepíme do horních partií deset pásků nad bellargo a pokud budu spokojená, přehodíme to celé. Vlasy mi nasadila v pátek, bylo to za cca 10 minut, jde to velmi rychle. V neděli jsem si umyla hlavu a totální fiasko. Všechny pásky jsem měla spojené v jeden obrovský dred po obvodu hlavy. Volala jsem paní Janě a ona mi řekla : "Co jste s tím zase dělala" ? Musela jsem jet ten den do Prahy, v pondělí jsem si to musela nechat odborně sundat v salonu, kde pásky dělají, nevěřili svým očím. Sundání mě stálo 1250 Kč a trvalo tři a půl hodiny, bohužel mě stálo i spoustu mých vlasů, některá místa byla tak zasukovaná, že se musely odstřihnout, poškodily se i některé prameny Bellarga, co byly pod tím. Chtěla jsem se s paní Janou vyrovnat. Ona mi řekla, že tím, že jsem si to nechala sundat jinde, mě neodškodní, že jsem měla přijít k ní. Já jsem musela být pracovně v Praze, rozpuštěné jsem to mít nemohla a i v copu to šlo šíleně vidět. Zkoušela jsem se s paní Janou domluvit na kompenzaci mých výdajů, vytrhaných mých vlasů apod. Bohužel mi nedává účtenky (protože tam chodím dlouho), takže mě poslala do háje. Když jsem se za ní stavovala do salonu minulý týden, vyhodila mě a chtěla volat policii (!) Budu se obracet na ČOI a vedení firmy Hair Talk, protože paní Jana tuto metodu falšuje. Tímto chci upozornit všechny, co nad prodloužením uvažují, ať dobře zváží, které kadeřnici se svěří do péče a budou investovat nemalé peníze. Paní Jana je nespolehlivá, ruší termíny, nevydává účtenky, velmi mě zklamala a to jsem tam nechala dost peněz, za tu dobu, co jsem k ní chodila. Přikládám fotku pásků, které jsou sundané po dvou dnech pro ilustraci, opravdu "kvalitka ala Bačínská"

Zdravím.... To je naprosto šílené... Tohle jednání je opravdu strašné... A ty fotografie po sundání no asi by mě trefil šlak... Držím ti palce, aby jsi se dopracovala k odškodnění..

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, teď jsem si přečetla tvůj článek a taky jsem se uplně zděsila! jak si tohle někdo může dovolit !?! ..to by si spíš měla volat policii ty než ona...haha...tak držím palce!

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lucccy: dopracovala k odškodnění

Bez účtenky asi bohužel, zpětně mi ji nevydá. Řekla mi, že nemám účet a nedokážu jí, že mi vlasy nasazovala ona... Bohudík mám svědky. Alespoň chci tady dám holkám radu, aby si dávaly pozor na takovéto "rádobypodnikatelky"...

to je hnus...Jestli má webovky tak to dej ještě tam... trošku bych jí znepříjemnila život....

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lucccy: Jestli má webovky tak to dej ještě tam

Webovky má, komentář se ale nedá přidat. Zřejmě ví proč...

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

to nevadí..stejně je sem hoď...já bych se ráda koukla na to jak se prezentuje

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

www.hezkevlasy.cz

nihaso
Ahoj koči, je mi líto, že máš takové trable.A přeji rychlé uzdravení vlásků.

Cituji nihaso: Řekla mi, že nemám účet a nedokážu jí, že mi vlasy nasazovala ona...

To je nátura.

arrow
profile_image
Miska86
od 1. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nihaso
Jsem v šoku.. Jak z jejího jednání tak z těch fotek, cos sem dala.. Za slova, co mě na její stranu napadají by mi tady asi zrušili účet, takže to nechám na fantazii každého Držím pěsti, ať se ti dostane alespoň nějaké satisfakce.. Ta ČOI je podle mě dobrý nápad, stejně tak jako oznámení Hair Talk

nihaso
Mám husinu po celém těle.... a ty tvoje fotečky Taky prodlužuji vlasy a mám i sama prodloužené a nedovedu si představit, že by se mi něco takového stalo s vlásky (jsem na ně mooc háklivá) ... ale i mé zákaznice mi vykládají o zacházení v salonech, kde chodili než došli ke mě a fakt hrůza

Nechť se Ti dají vlásky co nejdřív do pořádku a hodně štěstíčka při vypořádání se zmíněnou paní "profesionálkou"!!

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nihaso

to je smutný...ale já tedy jen nechápu jednu věc - pokud jsi s ní byla dlouhodobě nespokojená, proč jsi k ní tak dlouho chodila? mně když něco nevyhovuje, tak to měním okamžitě, nečekám, až mi odpadnou vlasy nebo mi neschopný zubař vytrhne zdravý zub či doktor zruinuje zdraví....podle tvých slov chodit ke kadeřnici 3x týdně je fakt extrém a jemně řečeno naivita jak hrom.

arrow
profile_image
Carelesscat
od 18. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

nihaso
Bože... a to já jsem k ní byla objednaná

Ale já myslela, že ona má povinnost účtenku ti vydat, tak bych jí zkusila zavyhrožovat i tímto!

arrow
profile_image
nihaso
od 20. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky díky, řešit to samozřejmě budu dál. K Vašim dotazům... Chodila jsem k ní dlouho, protože jsem zezačátku opravdu věřila, že je to špatným keratinem a že to Belargo bude lepší, spletla jsem se. Bylo to špatně odvedenou prací. Proto jsem si řekla, že vyzkouším pásky a pokud nebudu spokojená, půjdu definitivně jinam. Paní Jana hraje na city (jak to má doma složité, pak zas nemocné dítě, klidně zruší termín o hodinu předem apod.) Paní Jana si tuto metodu moc chválila, jak to skvěle drží (ano, přesvědčila jsem se u sundávání). Problém je v tom, že ona nepoužívá originál pásky, co má, ale nějaká její známá to "šije" doma na koleni...a takhle to dopadá. Mě nejvíce štve, že si to pořádně neozkoušela třeba na sobě, ale dělá ze svých zákaznic pokusné králíky. Účtenku mi nedala, chodím k ní dlouho, tak jsem ji doposud nepotřebovala. Myslela jsem si, že kdyby byl problém, domluvíme se jako dospělí lidé. Bohužel jsem se spletla..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené