arrow
profile_image
jurinka6
od 20. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jelikož jsem z Brna, tak používám rozjezdy už docela dlouho a až minulý rok se mi "poštěstilo" potkat revizory s asi 6 policajty. Policajti hezk ypo dvou nalezli do všech dveří, takže nikdo nemohl vystoupit, aniž by neukázal šalinkartu nebo lístek. Ti, co neměli, tak hned museli platit.

arrow
Neprodává v Bazaru

84

Reaguji na jurinka6:

Já teda rozjezdy už moc nejezdím, ale dřív jsem jezdívala hodně často (každý pátek nebo sobotu a nebo taky středu ze studentských párty atd.) a nestalo se mi ani jednou že by v rozjezdu byl revizor (mě je to celkem fuk mám šalinkartu)
Myslím si že to co popisuješ ty jsou namátkové akce kdy vyrazí pár takových skupin revizorů a policistů do města a udělají takovou přepadovku, ale nemyslím si že je to pravidlem, ale nikdo neví kdy to bude že? Takže je to risk jet bez lístku.
Jinak bych řekla že makají tak do osmi do večera teda později jsem nikdy nikoho nepotkala.

Reaguji na nnicool:
No nemyslím si že by dopravní podnik řekl hele revizoři makají do 8 a pak už nikdo nekontroluje. Jasně že musí říct že to mají zajištěné po celou dobu co spoje jezdí.
Myslím si že to ví jedině revizoři jak to je že

Jinak kontrolují jízdenky i řidiči stalo se mě párkrát na mendláku když jedu 44 (okružní linka) tak řidič nechal lidi nastoupit a pak šel a kontroloval, ale to jen kvůli pár nějakým mladým opilým bezdomovcům možná feťákům tak zkontroloval všechny aji je aby je mohl vyhodit ven.

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Bývají nárazovky, kdy kontrolují cca 2 revizoři spolu s policajtama a svědkem jsem byla už několikrát. Takže ano, stát se to může

Reaguji na aimek:

já taky ... a to jsem teda čučela,protože jsem si říkala sobota,hmm ....šalinkartu sem měla,ale i tak sem nechápala,co po mě chce,já rozespalá

Cituji Dasule: Ale slyšela jsem už o člověku, koho vychytali asi ve 2 ráno...

Já jsem ho i viděla
Mého expřítele vybrali, když jel z pařby v jednu ráno.

arrow
profile_image
jurinka6
od 20. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kokinecka:
Jojo, určitě bych řekla, že to byla namátková kontrola Taky to bylo možná tím, že jsme všichni jeli na Flédu, kde byla jedna ze zahajovacích party Masaryčky, takže plno studentů = plno potencionálních lidí, kteří jedou na černo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené