arrow
profile_image
beruška129
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Pracovní pohovor pro značku Gant Praha zastoupenou firmou Vermont Holding a.s.

arrow
profile_image
beruška129
od 10. 10. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na beruška129: Jako pořád zaměstnaná Store manager v modě jsem kůli posunutí kariéry hledala nové zaměstnání na pozici Store manager, odpovědela jsem na dva inzeráty, byla jsem pozvaná na pracovní pohovory pro obě modní značky.Na pracovní pohovor pro značku Gant mi prišla pozvánka smskou. Říkám si, je to vůbec standartní?? No nic říkám si, každá zkušenost je prospěšná, odepíšu. Domluvily jsme se po smskách na pohovoru. Slečna Suchomelová, která mně na pohovor pozvala, byla mladá slečna, působila velice příjemně. Po pohovoru mi vysvětlila, že vyhodnotí můj pohovor a v případě, že bych prošla, budu pozváná do druhého kola, které bude probíhat formou assesment centra. Byla jsem pozvána, byly jsme tam 3 kandidátky a 4 hodnotitelé HR. Já mám dlouholeté zkušenosti v retailu a sama vybírám zeměstnance do svého týmu a 3 roky pracuji jako Store Manager pro luxusní značku. Pohovor proběhl a bylo nám řečeno , že nám dají vedět. Působilo to na mně dosti rozpačitě, slečna Suchomelová řekla, že dá vědět hned na druhý den, další HR asistent, že to asi nestihnou, takže až po víkendu a pak do toho skočila HR director, že do středy. Chci jenom podotknout, že jsme tam byly 4 hodiny, což je čas dlouhý. Samozřejmě se do středy se nikdo neozval. Mezitím jsem se mi ozvala firma u které jsem byla na pohovoru ve stejném období, jako pro Gant, že mně berou. Říkám si ale stejně mně zajímá jak jsem dopadla u Gantu, zavolám tam, ale nikdo bohužel hovor nevzal. Tak jsem napsala slečně Suchomelové e-mail, vždyt jsem se kůli tomu uvolnila z práce, účastnila se tolika hodin na pohovoru ana přípravu na něj a ano chci znát výsledek. V pátek ráno zavolala slečna Suchomelová, že se omlouvá , že byla pracovně v SR a že vlastně můj životopis leží na stole, protože oni vlastně pozici Store manager vlastně nemají a proto se neozvala, co kdyby se do pátku situace změnila, a že teda se nezměnila, takže má pro mně špatnou zprávu. Říkám si, je tahle odpověd profesionálna z HR realita nebo se mi to zdá??Ona ta pozice neexistovala a já obětovala čas na přípravu a dalších 5 hodin na pohovoru?? nebo slečna Suchomelová nedokázala říct, že jsem nebyla vybrána??nebo si zapoměla splnit povinost a napsat kandidátovi, který se ucházel u nich o práci ??a nebo si HR jenom vytváří práci a trénuje svoje nové HR asistenky?

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na beruška129: bohužel je to naprosto zcela běžné Nijak se tím netrap, jen 4 hod na AC je spíš málo, běžné je i 8 hod. Ta komunikace skrze sms - taky běžné, nevědí zda neruší a nebude tě poslouchat někdo další.
Kultura vybírání a přijímaní nových lidí upadla až do kanálu a to posuzuju z vlastní zkušenosti 25 let zpět...

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Práci tedy ale máš, jak jsem pochopila, u té druhé značky? Gratuluju, hodně štěstí v práci!

Jinak ke tvé zkušenosti, je to bohužel tak, taky jsem zažila všelicos, čemu se mi ani nechtělo věřit, že to daný "personalista" mohl myslet vážně.

arrow
profile_image
Amour
od 28. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vau! To je teda jednání "na úrovni"! Někdy nestačím zírat, když čtu takovéto zkušenosti s pohovory ostatních... Šílené...

Jinak gratuluji také k práci, snad v ní budeš spokojená A v Gant ať si trhnou...

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji beruška129: slečna Suchomelová

se neumí slušně chovat. Nač lhát, že se ozvu druhý den, když to mám na háku.

Cituji Amour: A v Gant ať si trhnou...

Ano.

arrow
profile_image
diblik4
od 25. 7. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, pro GANT jsem pracovala a rozhodně nedoporučuji. Je to jen pozlátko navenek. Zprvu všechno nablýskané, na úrovni, ale pak poznáte, že je to "hadrárna" jako každá jiná. Odchází jim lidi, i několikaletí zaměstnanci, mají podstav, můžou si za to sami, zapomněli totiž na to, že péče o zaměstnance je to nejdůležitější. V Gantech máte % z tržby, v ostatních jejich značkách jedete na fixní plat. Když se nedaří a lidi nechodí, jsou schopni vám zaplatit almužnu a ještě se diví, že se Vám to nelíbí a té buzerace? Jste posíláni na školení na Slovensko, pak z toho děláte testy , pořád jste nuceni dělat tabulky, pořád nějaké zákazy. Vedení naprosto vykutálené, nemůžete se na nic spolehnout, naslibují Vám hory doly a pak dělají mrtvého brouka. Rozhodně nedoporučuji a vím, že pořád se dá najít slušná práce jinde.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené