arrow
profile_image
akneel
od 14. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, dostala jsem se do třetího kola výběrka a čeká mě praktická zkouška na pozici fakturantka oddělení. Setkali jste se s takovouto zkouškou někdy? Co od toho lze očekávat?

Nesetkala, ale laicky bych očekávala, že budeš muset prakticky prokázat znalosti v rozdílu vystavování různých typů faktrur:
Např.: Jaké náležitosti musí obsahovat jednotlivý typ faktury (př. dobírková, zálohová atd.) popř. uvést rozdíly mezi jednotlivými typy faktur a objasnit proč tomu tak je nebo v jakém případě musíš vystavit fakturu atp. Pokud ses v minulosti zabývala účetnictvím nebo fakturací, tak bych se nebála.

I když možná si na tebe personalista vymyslí nějakou záludnost. Každopádně držím pěsti.

arrow
profile_image
4zelinka
od 30. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

setkala, taky jsme ji dávali novým adeptkám. Zjisti si, co firma buď vyrábí nebo jaké poskytuje služby a pak zaúčtuj na příslušné účty, DPH, cenové zaokrouhlení, atd. Anebo jestli vydává přímo ze skladu - skladové účetnictví atd. Každopádně se na to připrav, ať nejsi pak zaskočená

Reaguji na Monus:

Jak kde...já teda jo

Reaguji na Monus:

Takový to složitější účtování....já zaúčtovávám banku, pokladnu, faktury....obecně lehčí věck a účetní firma se věnuje tomu, na co nestačím Ale tak každá firma to má jinak, to byl jen příklad jak je to u nás

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené