Lidičky máte někdo kabelky od fmasarovic? Dříve prodával na aukru a nyní na ebay nebo na svých stránkách com. Máte ověřené, že jsou to originály? Díky

arrow
Neprodává v Bazaru

Jista si můžeš být jen když dostaneš ke kabelce originál fakturu, nejlepe ji koupit primo u LV ,))

U prodejce jako je on, ale o originalitě pochybuju

Určitě se ozvou holky co od něj kupovaly na Aukru a pokud vím, tak vždy prodával obnošené kabelky ale originály, daly se u něj koupit v pěkném stavu i různé limitky a vintage především LV kousky, tuším vykupované v Japonsku ale nechci kecat, už si to zase tak nepamatuji.

Cituji Sára2: vintage především LV kousky, tuším vykupované v Japonsku ale nechci kecat, už si to zase tak nepamatuji

nekecáš, pamatuješ si to správně
Vím, že od něj holky kupovaly a chválily si ho, ale

Cituji chanellina: nejlepe ji koupit primo u LV

tak nějak souhlasím s tímhle, protože jsem člověk podezřívavý a pokud měl celou dobu dobrá hodnocení s originály, tak co když tam šoupnul nějaký ten fake a protože má dobrou pověst, tak mu to prošlo?

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Môžem sa vyjadriť prirodzene len k tomu, čo som od neho mala ja, a áno boli to originály.

Cituji chanellina: U prodejce jako je on, ale o originalitě pochybuju

tímhle jste jako myslela co?
pochybuji u prodejců na aukru a sbazar co mají fotografie kde držadla kabelek mají igelitem obalené,kde jsou jezdce zipů obaleny papírem a dustbag vypadá spíše jako obal od mouky,nebo otrub

Taky jsem podezřívavá, tak se ptám hlavně těch co od něj něco koupily ...díky moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji prorsum: pochybuji u prodejců na aukru a sbazar co mají fotografie kde držadla kabelek mají igelitem obalené,kde jsou jezdce zipů obaleny papírem a dustbag vypadá spíše jako obal od mouky,nebo otrub

..v tomto případě by snad ani nebylo nutné téma zakládat, že? ,)

Myslela jsem to tak, že nevěřím žádnému prodejci, který prodává luxusní kabelky ve velkém množství. Věrohodnější mi přijdou jednotlivci, kteří se z nějakého důvodu svého kousku chtějí zbavit. Účtenka je samozřejmostí. A výkup v Japonsku mi na pochybnostech jen přidává. Samozřejmě se můžu mýlit, je to jen můj pohled na věc. Já bych od něj rozhodně nic nekoupila, protože ta možnost, že bych koupila fake, tam je.. a v jeho případě by to byl drahý špás.

arrow
profile_image
ángel
od 26. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já od něho zatím nic nekupovala, ale kamarádka přibližně před rokem ano, a originál jí přišel. Navíc si myslím, že v případě nějakých pochybností by neměl žádný problém s vrácením peněz, říkala, že je opravdu solidní, takže nákupu bych se nebála.

Cituji chanellina: A výkup v Japonsku mi na pochybnostech jen přidává.

Slyšela jsem, že v Japonsku je to tak, že (i dost mladé) japonky jsou posedlé luxusním zbožím, a kousků více jak dva roky starších se zbavují, a obměňují za nové kolekce, co je na tom pravdy nevím, ale vysvětlovalo by to tolik prodejců na ebay z Japonska nabízejících luxusní "second hand" zboží.
Mimochodem pan Masarovič prodává taky na ebay, kde má už 3036 feedbacků
http://stores.ebay.com/fmasarovic
http://www.malleries.com/fmasarovic-s-337.html

Cituji ángel: Slyšela jsem, že v Japonsku je to tak, že (i dost mladé) japonky jsou posedlé luxusním zbožím, a kousků více jak dva roky starších se zbavují, a obměňují za nové kolekce,

ano i to jsem slyšel a přímo prahnou po limitkách ať už panda Murakami či cokoliv limitovaného a pan M. mívá hlavně all season modely

Není prodejce ve velkém jako prodejce ve velkém, protože tady neuvidíte žádného prodejce, který by prodával obnošené kousky LV jak pan Masarovič, můj názor je, že ty tašky jsou evidentě pravé.

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Je to tak . V japonsku milují LV a jsou doslova tím posedlé.
Také tam faky nesmí být , mají zero toleranci a kšeftování s fakama je dovede do vězení , je to tam velmi přísně střežené.
Takže kabelky z japonska jsou authentické.
Sama vlastním několik LV z Japonska a vsechny jsou originál a měla jsem je kontrolované na Purseforum .

arrow
profile_image
alana6
od 22. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,

dovoluji si zapojit do diskuze, od prodejce F. Masarovič mám několik kabelek, náramky,kosmetickou taštičku, diář. Vše to jsou zaručené originály, nebojím se s nimi chodit do obchodu na Pařížské, ani ve Vídni a v Paříži. Jeden náramek je dokonce taková limitka, že mi ho obdivovali v Pařížské a jednu kabelku také. Od něho opravdu nemám strach nakupovat, ale je pravda, že u jiných kupců bych váhala. Nvíc jeho předměty jsou velmi zachovalé neboť Japonky jsou na ně velmi opatrné. Tolik moje zkušenost s tímto prodejcem, navíc se s ním dá komunikovat česky , platit v českých korunách a opravdu je velmi solidní.

Reaguji na alana6: Děkuji moc za informaci, už mám jednu kabelku od něj v plánu si pořídit....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené