arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chystáte se také 12.9.2009 na Pražský mezinárodní maratón 2009 - Noční Grand Prix? Popř. připravujete se pro co nejlepší čas, nebo (stejně jako já ) si chcete jen dokázat, že na to máte?

arrow
profile_image
Eviška
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, tak já se taky zúčastním svého závodu
Nic ani nechci dokazovat (nemám ted žádnou extra kondici, takže ani není co), prostě si chci zaběhnout těch pět km na adidas běhu pro ženy, ráda bych dala čas do půl hodinky nebo 35 minut, ale to je asi tak všechno, záleží jak se budu cítit před závodem. Může bolet břicho, nevolnost, špatné zažívání, unava.... Netrenuji skoro vůbec, mám ted strašné puchýře, takže ani nemůžu.
Těším se na tu atmosféru, běhat večer po staromáku mezi kenankama a jinýma hvězdama se mi ještě nenaskytlo, očekávám od toho, že to přežiju a budu z toho mít dobrý pocit a hezký zážitek.
Jinak nejsem žádný závodník, nikam se nepoženu a pokusím se běžet svým tempem (taková rychlejší chůze), i když to možná bude těžké protože ta atmosféra, ty favoritky jistě vystartují tempem, kterým bych já dala sprint a bude těžké tomu nepodlehnout, protože jinak bych po půl kilometru byla vyřízená.
Hezky v klídečku, ale uběhnout:
Jinak pro ty, co nevědi, o co tady běží, tak URL

Tak na motivaci vám doporučuju mrknout na film Maraton lásky (Run, fatboy, run) se Simonem Peggem, je to moc pěknej film, akorát tam teda běží daleko víc kilometrů

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Eviška

Koukám, že jsme na tom stejně Zkoušela jsem je cvičně uběhnout na běžícím pásu, dala jsem to za 37 minut, ráda bych se ale také vešla do té půlhodiny. Jinak běžím jen pro dobrý pocit a celkovou atmosfétu závodu. Takže na viděnou na startu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené