arrow
profile_image
kaminecek16
od 22. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky, potřebovala bych poradil ohledně letenky od čsa. Mám zakoupenou letenku do Amsterdamu na konec května, ale potřebuji odcestovat dříve..Nevíte zda je možné a kolik stojí změna data ?..Mockrát děkuji za odpovědi

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No to musíš vědět především Ty - každá letenka má jiné podmínky. Záleží na tom, jaký typ letenky sis pořídila. Zda je neměnná nebo zda je v rámci zakoupeného tarifu možná změna. Takže doporučím zkontrolovat podmínky zakoupeného tarifu nebo kontaktovat prodávající cestovní kancelář, pokud jsi kupovala letenku přímo na webových stránkách CSA - potom zavolej na callcentrum CSA, kde Ti podmínky Tvé letenky sdělí.

Určitě si e-mailem pošli žádost o rekalkulaci stávající rezervace, kvůli přesměrování letu. Má zkušenost je obvykle taková, že mimo správních poplatků cestovní agentuře a letecké spol. (ty bývají naštěstí v řádu pár stovek) zaplatím i za cenu ''nové'' letenky, tato cena je pohyblivá a problematičtější, odvíjí se totiž od obsazenosti míst v letadle, zkrátka a dobře, čím narvanější let tím vyšší cena a naopak.

arrow
profile_image
Scoooby
od 6. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Většinou vyjde lépe, koupit letenku novou Pokud to máš přes nějakou nízkonákladovku tak určitě. Tam stojí přebookování nebo jen přepis osoby třeba kolem 100 EUR a to už většinou nemá smysl.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Scoooby: Uživatelka uvádí,že má letenku s ČSA a to ji určitě nevyjde lépe si koupit novou letenku - poplatek za změnu po Evropě bývá kolem 60eur +/- a to je určítě méně než zakoupení letenky nové - pokud si tedy zakoupila tarif, který je měnitelný.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené