Ahoj, chtěla jsem zeptat, jestli někdo nevíte nebo máte zkušenosti z dodělání maturity. Bohužel jsem musela odejít ze střední školy ve třetím ročníku a tím pádem mi zbývá jen rok . Jinak řečeno mám ukončené tři ročníky. Tak zda se dá dodělat jen ten rok popřípadě dva. Nebo bych musela znova od prváku. Přestoupit nemůžu na té škole už nejsem. Díky za vaše odpovědi

být Tebou zkusila bych soukromou školu ve Tvém oboru...tam když zaplatiš tak můžeš do čtvr'taku v poho..jinde by po Tobě mohli chtit opakovat ještě třeťak nebo jit znova...ale nechapu proč ses rozhodla odejit a vzdat to rok před ukončenim takova škoda!! ten rok už neni nic co by se nedalo...

arrow
profile_image
Belladonna
od 19. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Byla jsem v podobné situaci, ale přerušila jsem studium ve 2. ročníku ze zdravotních důvodů. Našla jsem si gymnázium, které nabízelo kombinovanou formu studia a dojížděla jsem jednou týdně do Prahy.Takže určitě se dá dodělat jen ten 1 rok. Záleží na tom, jakou jsi dělala školu, odkud jsi a také na tom, jestli chceš studovat prezenčně nebo kombinovaně. Jakmile jednou vypadneš ze studijního režimu, tak se do něj těžko vracíš, takže bych určitě volila dálkové studium, u kterého můžeš pracovat.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky, zkus si napsat žádost o přijetí do vyššího ročníku do školy, ve které máš 3 roky ukončené. Mohla bys pokračovat tam, kdes přestala. Nebo žádost o přijetí do vyššího ročníku do školy, kamkoliv s tím, že např. u nás (státní škola v Jihomoravském kraji) zájemci musejí vykonat rozdílové zkoušky do požadovaného ročníku a pak jsou přijati. Samozřejmě pokud je v požadovaném ročníku a oboru místo.

Díky moc všem ..

Marcy.m : to opravdu jde ? ale nejspis to bude jen denni studium? ja prave schanim nejakou skolu v brne .. bud cestovni ruch nebo ekonomicky smer nevis o necem ?

No zatim to vypada ze nejaka soukroma bude nej no..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Lady..L:
Je to denní studium. Ale třeba by sis mohla po přijetí požádat o individuální vzdělávací plán.
Školu žádnou nedoporučím, promiň, ale zkus pohledat na odkazu a popta se.
http://www.infoabsolvent.cz/KatalogSkol/SeznamSkol .aspx?KatSkoly=SOS&Kraj=CZ062&Okres=CZ0622#zacatek Mapy

ok dík.. zkouknuto

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené