arrow
Neprodává v Bazaru

No já nevím..jste pěkně hnusné jak to tak pozoruju,pořád tady čtu jak holka chce oškubat bohatého chlapa a proto nechce smlouvu atd. Já bohata nejsem a stejně ji chci,přítel to ví a nic s tím nenadělá. Mám totiž stavební pozemek na kterém chceme stavit je to hned vedle našeho nynějšího rodinného domu..rodiče ho na mě přepíšou asi až stavit začneme, takže to už potom bude společná hypotéka,společný barák,tudíž všechno napůl a já si chci pojistit, že na MÉM pozemku nebude za pár let bydlet nějaká poběhlice. Je to místo,kde vyrustalo asi tak deset generací naší rodiny a rozhodně bych nepřežila,kdybych já musela odejít z pozemků naší rodiny a přihlížet jak se tady zabydlují nějací uplně cizí lidé, se kterýma nemám nic společného. Takže já jsem pro..samozřejmě tam nechci nějaké žvásty, jakože když me podvede manžel, tak bude platit o deset tisíc větší alimenty než když mě nepodvede apod. Ale proste si chci ochránit rodinnou historii, tak to budu muset pořešit ale to nemění nic na tom, že stále budu věřit, že spolu budeme až do smrti jen mám ráda jistotu a v dnešní době,kdy už vás chce okrást uplně každý je to dobrá věc.

Cituji Peg: já si chci pojistit, že na MÉM pozemku nebude za pár let bydlet nějaká poběhlice.

To nějak nechápu.
Když se bude chtít chlap trhnout, tak si klidně do své části domu může milenku nastěhovat a ty s tím nic nenaděláš.
Já jsem taky měla pozemek, který patřil několika generacím v mé rodině a na kterém jsme si s manželem postavil dům. Nikdy by mě nenapadlo, nechat si to napsat do předmanželské smlouvy.

arrow
profile_image
Lauritta
od 18. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Peg: Já bohata nejsem a stejně ji chci,přítel to ví a nic s tím nenadělá. Mám totiž stavební pozemek na kterém chceme stavit je to hned vedle našeho nynějšího rodinného domu..rodiče ho na mě přepíšou asi až stavit začneme, takže to už potom bude společná hypotéka,společný barák,tudíž všechno napůl a já si chci pojistit, že na MÉM pozemku nebude za pár let bydlet nějaká poběhlice.

To lze vyřešit i darovací smlouvou, dar se do SJM nepočítá.

arrow
profile_image
Canndy
od 6. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky mám dotaz, dluhy, které si manžel udělá před sňatkem se mohou pak vymáhat po jeho ženě po uzavření sňatku ? Né že bych byla v takové situaci jen mě to napadlo

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené