1. . .678910
arrow
profile_image
elle11
od 11. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lepší je možná klasicky požádat o ruku, ale s pěknym prstýnkem ta snaha o originalitu je vetšinou stejně kýčovitá a trapná :/

arrow
profile_image
Cindova
od 25. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Ivónie: Já jsem nerada středem pozornosti a nemám ráda takovýhle akce, takže by mě dostal do hodně velkých rozpaků a moc nadšená bych z toho nebyla.

Aha Tak to se omlouvám , mě třeba video opravdu dojalo, moc rádi chodíme do kina a filmy miluju. A tady v tom kině ve videu ani není tolik lidí

arrow
profile_image
honeyMichell
od 1. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na elle11: to jsem mu taky říkala, ale nedá si to vymluvit

Cituji Monus: Jojo, já jsem úchyl do bot a můj přítel říkal že bude muset asi použít jeho "trik", místo prstýnku mi nazuje nějakou tu hezkou botičku (a pak teda šoupne i ten prstýnek no...)

přesně, přesně, tá žadost se mi moc líbí a snad jednou můj pán Božský napodobí jeho trik

arrow
profile_image
kimiček
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mě ukápla slza u tohoto videa, pěkně to měl připravené, začátek normál a pak už jsem jen koukala s otevřenou pusou.... http://www.drsnysvet.cz/takhle-se-bali-holky-pres- internet/

Hele, myslím si, že pokud ho ta partnerka opravdu miluje a také plánuje společnou budoucnoust a ty zásnuby si nějakým způsobem nevynutila, bude dojatá z jakéhokoliv překvapení.
Na mě jednoho dne čekal doma přítel s velkou kytkou růží, čokoládou, svíčkami a s prstýnkem. Přišla jsem domů a on si přede mnou kleknul a začal mě žádat o ruku. Nevím, jestli si to nějakým způsobem připravil, co mi povídal, každopádně mě to tak dojalo, že se mi chtělo štěstím brečet. A bylo mi v tu chvíli úplně jedno, že to není třeba v luxusní restauraci, uprostřed opuštěného ostrova nebo ve vzduchu, ale bylo pro mě důležité to, že mu na mě opravdu záleží, že to myslí vážně, udělal to sám od sebe, o zásnubách jsme v tu dobu nemluvili.
Nemá cenu vymýšlet nějaké kýčovité věci, nejlepší je to připravit tak, aby to bylo překvapení, třeba někde, kde to má ta dotyčná ráda, ale být "originální" za každou cenu?.........

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cindova: Aha Tak to se omlouvám , mě třeba video opravdu dojalo, moc rádi chodíme do kina a filmy miluju. A tady v tom kině ve videu ani není tolik lidí

Vůbec se nemusíš omlouvat, prostě to každá vidíme trochu jinak.

Cituji meridian: Na mě jednoho dne čekal doma přítel s velkou kytkou růží, čokoládou, svíčkami a s prstýnkem. Přišla jsem domů a on si přede mnou kleknul a začal mě žádat o ruku.

Tak tohle by pro mě osobně bylo asi nejpříjemnější překvapení - člověk čeká další nudnej večer u televize a ony jsou místo toho zásnuby . A pěkně o samotě, takže si tu lásku pak můžeme rovnou vyjádřit i tělesně .

Cituji Ivónie: Tak tohle by pro mě osobně bylo asi nejpříjemnější překvapení - člověk čeká další nudnej večer u televize a ony jsou místo toho zásnuby . A pěkně o samotě, takže si tu lásku pak můžeme rovnou vyjádřit i tělesně .

Přesně tak. Nedovedu si představit, že by mě požádal o ruku třeba v restauraci, kam chodíme na sushi nebo na Marině. Co bych jako dělala? Navlékla si prstýnek a dala bych mu takovou slušnou pusu v rámci slušného chování ve společnosti, ani bych mu tam nemohla dát pořádnou líbačku. Věřím, že plno lidí by při nějakém "větším" překvapení koukalo atd. A k čemu? Udělal to přece pro mě, ne pro pobavení nebo dojmutí ostatních lidí. Takhle to bylo moc hezké, nečekané a rozhodně nebyl v teplákách, jak tu někdo psal o zásnubách doma. A hlavně to bylo opravdu od srdce, nic nuceného, takové přirozené to bylo, nikdy na to nezapomenu. Jak si kleknul a začal mi povídat. Bylo to nejhezčí a nejupřímnější překvapení, které mi připravil (tím nechci psát, že by byl neupřímný).

Tak mi skoro u tohoto videa ukápla slza...holky, asi to nenápadně pošlu emailem příteli hihi. Dělám si legraci. Přihazujte další nápady, ať víme co nás může čekat

arrow
profile_image
Ivónie
od 26. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji meridian: rozhodně nebyl v teplákách,

To jsem psala já, ale spíš jenom jako takový extrém. V souvislosti s tím, že by se mi líbily zásnuby doma, ale trošku slavnostní - třeba něco, jako jsi to měla ty. Jinak s tebou ve všem naprosto souhlasím, kdyby ty zásnuby byly opravdu nečekaný, tak bych na veřejnosti byla spíš v rozpacích, protože bych netušila, co mám dělat (teda věděla bych, co mám dělat, ale nejsem takovej exhibicionista, abych to dělala někde mezi lidma ).

Cituji meridian: Udělal to přece pro mě, ne pro pobavení nebo dojmutí ostatních lidí.

S tímto naprosto souhlasím .

Cituji Ivónie: teda věděla bych, co mám dělat, ale nejsem takovej exhibicionista, abych to dělala někde mezi lidma

Cituji meridian: Takhle to bylo moc hezké, nečekané a rozhodně nebyl v teplákách, jak tu někdo psal o zásnubách doma. A hlavně to bylo opravdu od srdce, nic nuceného, takové přirozené to bylo, nikdy na to nezapomenu. Jak si kleknul a začal mi povídat. Bylo to nejhezčí a nejupřímnější překvapení, které mi připravil (tím nechci psát, že by byl neupřímný).

Nádherá až mně to dojalo
Hodně štěstí a manžel je borec!!

Cituji Ejdrien: Hodně štěstí a manžel je borec!

Moc děkuji!

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na meridian:

arrow
profile_image
tery16
od 12. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

I když my jsme se o zásnubách bavili, přítel říkal, že to jednou udělá, ale teď ještě ne. Na přelomu loňského a letošního roku jsme byli doma. Čekali jsme vyloženě na půlnoc, abysme si ťukli a šli spát. Byla jsem unavená a tak jsem to v půl dvanáctý zabalila a šla si lehnout. On za mnou přišel, jestli už jdu spát a abych počkala na půlnoc. Tak jsem tak nějak ležela, koukala z okna na předčasné ohňostroje...pak začali hlásit v televizi půlnoc a přítel přišel z kuchyně se dvěma skleničkama šampaňskýho, krabičkou s prstýnkem a se slovy, abych příštího Silvestra mohla slavit jako mladá paní. Byla jsem v pyžamu, skoro spící a v tuhle chvíli jsme to fakt nečekala. Ale bylo to krásný..koukali jsme na ohňostroje a přítel se přiznal, že to chystal od léta. Brečeli jsme oba...a 13.8. budeme mít svatbu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené