Nepreferuju, ale téměř vždy jsem brala dražší, momentálně platím přes 1000,-. Dražší neznamená lepší, ale ty, co mají vliv na pleť bohužel do té dražší kategorie spadají.

Cituji andrejiinka: Měla jsem jeaninne, otěhotněla přes ni i moje kamarádka, tak nevím, co si myslet. Je pravda, se jsem cca měsíc předtím měla atb a ty prý účinky snižují.

Nízkohormonální tabletky je nutno brát po 24 hodinách přesně a ne jako lentilky kdy si člověk v průběhu dne vzpomene a atb účinek taky snižují.Tak by bylo dobré nepsat,že jsi otěhotněla přes HA,ale otěhotněla jsi proto,že jsi nedodržela návod na užívání antikoncepce.Protože takhle pak vznikají fámy

Cituji Mylady: Koncis? Protože chceš miminko?

jen to ne!
Končím,protože mám pocit,že HA zobu zbytečně a tak chci zkusit zda ten pocit je správný nebo ne.Nemám strach,že bych otěhotněla v mém věku a s jedním vaječníkem zobala jsem tabletky protože mi doktor doporučil na srovnání hladiny hormonů,ale čím dál víc mám dojem,že je to jen kšeft a výdělek,tak jsem recept nevyzvedla a uvidím.
No ale samozřejmě sex na ostro trénovat nebudu zas takový kaskadér nejsem.

Já nepochopím, jak tu některé mohou tvrdit, že mají všechny stejné složení. Estrogenu tam bývá většinou 20-35 (pokud mluvíme o kombinované antikoncepci) ale pak se to liší podle toho, jaký druh gestagenu (progestagenu) obsahují. A těch je opravdu hodně a strefit se do toho, který bude vyhovovat vám, je docela problém. Některé gestageny potlačují mužské "rysy" jiné je zase podporují, apod. Takže to není tak ani o obsahu estrogenu jako toho gestagenu. Je to právě většinou gestagen, který dělá pozitivní nebo negativní účinky.

arrow
profile_image
obulka
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Nicolen: Já beru na plet Minervu a jsem s ni spokojená. Měla jsem příšernou plet a cca za 1-2 jsem měla plet krásnou....

arrow
profile_image
Nicolen
od 29. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na obulka: Děkuji za radu Až půjdu ke své doktorce, tak se na Minervu poptám

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Yasminelle !
Ale jak píše Laky.. taky už "dojídám"

arrow
profile_image
pajuska27
od 8. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Užívám Tri-regol a jsem spokojenáVýjde na 300-400kč.

arrow
profile_image
wreven mojeid
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji em.f: nějak se mi tomu nechce věřit, připadá mi to jako za dob našich babiček

Z dob našich babiček?

No mně vyhovuje maximálně. Zavedu a pak ho 3 týdny necítím a nemusím se o nic starat. Někde jsem četla, že to někomu vypadává, ale to se mi ani jednou nestalo Ani si nemyslím, že je to nějak možné.

arrow
profile_image
andrejiinka
od 12. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Fámy? To bych rozhodně neřekla. Spousta holek si neuvědomí, že se něco takovýho stalo. Upřímně řečeno už se nedivím, že nejsem sama, kolikrát jsem brala pilulku později a nic se nestalo, člověk to tolik neřeší a spoléhá na těch 99% a nepamatuje si všechno... Takže bych nikoho nesoudila. Spíš držím palce všem ostatním ))

arrow
Neprodává v Bazaru

Já brala YAZ..jedna z drahých antokoncepcí....asi od 800-1000 kč..záleželo na lékarně a tak..a ano byla výborná..nízky obsah hormonů,nepřibrala jsem,plet jsem mela hezkou ..žádné problémy,menstruace pravidelně...Ted už ale neberu žádnou a ne nechci miminko..prostě mi jen přijde,že je to zbytečný hnus,který do sebe v dnešním světě plném hnusných látek všude kam se podíváte, cpát nemusím

Cituji andrejiinka: Fámy? To bych rozhodně neřekla. Spousta holek si neuvědomí, že se něco takovýho stalo.

No právě a pak napíšou,že otěhotněly přes HA a přitom jsou těhotné kvůli vlastní nespolehlivosti.Pak nastává ta fáma,že přes HA lze otěhotnět a kolik těch holek známe no i braní tabletek vyžaduje odpovědnost.

Cituji Laky: No právě a pak napíšou,že otěhotněly přes HA a přitom jsou těhotné kvůli vlastní nespolehlivosti.Pak nastává ta fáma,že přes HA lze otěhotnět a kolik těch holek známe no i braní tabletek vyžaduje odpovědnost.

arrow
profile_image
Lillyth69
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji andrejiinka: mimochodem, nějak nechápu, že tu tak tajíte značku, co berete ale sumy, které se liší napíšete

Dřív Jeannine a nyní Regulon. ->

Cituji Lillyth69: Preferovala jsem (850Kč).. Ale po mém jednom stálém problému mi gynekoložka předepsala levnější (550Kč) a nepozoruji žádné rozdíly

arrow
profile_image
Lillyth69
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Peg: Ted už ale neberu žádnou a ne nechci miminko..prostě mi jen přijde,že je to zbytečný hnus,který do sebe v dnešním světě plném hnusných látek všude kam se podíváte, cpát nemusím

Poslední dobou to vidím stejně a také přemýšlím o vysazení, zatím tedy ale dál beru.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené