arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, potřebuji poradit, máte někdo zkušenost s "přelivem" přes melír v odstínech Milk shake, Iceberg.....? Včera jsem si totiž do svých tmavě hnědých vlásků, které mam lehce promelírované, nechala dát právě na ty melírky Milk shake. Jenomže kadeřnice měla plno, takže jsem seděla s tímto "přelivem" na hlavě skoro 30 minut. Po sundání jsem melírky měla úplně bílé. Dříve, když jsem si tento přeliv nechala dát, tak mi kadeřnice jej nechala působit tak 5-10 minut a vlásky vypadaly studeně blond, což bylo o dost lepší než teď. Zase nevýhodou bylo, že se tento přeliv po 2 umytí vymyl a vlasy měly opět žlutý nádech a musela jsem je mýt šamponem SILVER. Máte některá zkušenost s těmito "přelivy"? Bojím se, že se to teď jen tak nevymyje, nebo, že mi to úplně "vyžralo" ten melír.

arrow
profile_image
Kačenka28
od 10. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky opravdu žádná zkušenost?

arrow
profile_image
butterflygirl
od 30. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si ten přeliv nechávám přes melír dávat při každé návštěvě kadeřnice. Nechává mi to působit vždy jen pět minut a vypadá to opravdu pěkně, jen - jak píšeš - se to opravdu brzy zase vymyje... Myslím, že se ti to určitě vymyje, jen to bude trvat trochu déle... Zas lepší než žlutá, ne...?

Také jsem byla nedávno na melír do mých tmavých vlasů, a trochu mi to také zežloutlo. Proto bych si na to chtěla hodit světlý přeliv, ale nikde jsem tu žádnou podobnou diskuzi, kde bych se něco dozvěděla, nenašla...
Tak holky, sem s Vašimi zkušenostmi

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené