Reaguji na bedrunela: jedině casting od lorealu

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Saraa:
tak castingem se barvím, ale považovala jsem to za barvu, nikoli přeliv. A poslední aplikace a šíleně suché vlasy po mě nemile překvapily, kadeřník mi doporučuje přeliv.

arrow
profile_image
Nicki.S
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já dřívě měla světlé blonďaté vlasy, začala jsem si dávat velmi tmavě hnědý melír a blond melír a teď je mám takové medové s blond melírem a ještě k tomu s hnědým melírem a líbí se mi to, jenže bych chtěla zkusit přeliv, takový hnědý světlejší Myslíte, že by se to nějak blbě smíchalo nebo tak ? A jak dlouho to vydrží ? Každý říká něco jiného - má kámoška říká, že při mým mytím vlasů, tak asi 1měsíc..

Já si kupuji profi přeliv od Alfa parf, jsou v něm přírodní složky. Krásně zvlhčuje, barvička drží a je stále lesklá. Vlasy jsou po ní krásně zregenerované. Mám ho od kamarádky kadeřnice, normálně ho neprodávají. Dá se sehnat třeba Loreal profi přeliv Richesse. Jinak obyčejný casting je jen přeliv, pokud si nekoupíš ty zesvětlující řady, to jsou barvy.

arrow
profile_image
Koloušek
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Pozor! Pozor! L´oreal stahuje Richesse a přechází na přelivy nové generace DIARichesse a DIALight.

arrow
profile_image
MarianaK
od 7. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, nemáte náhodou někdo fotku, jak vypadá na vlasech tento béžový přeliv? http://vlasy-24.cz/index.php?p=productsMore&iProdu ct=121&sName=INSTANTNI-BARVY--PRELIV-80-ml-BE-COLO RS-NEMICHA-SE-S-OXIDACNIMI-PROSTREDKY,-odstin-BEZO VY-BLOND,-EDELSTEIN--rada-YOUNG
Popřípadě, jestli nevíte o nějakém, který by mi na mých platinových vlasech hodil podobný odstín jako na obrázku? Chci si do vlasů dát o malinko tmavší pramínky, ať nemám jen jednolitě bílé vlasy. Podobných odstínů jsem viděla spoutu, ale hledám něco bez peroxidu! jako je přeliv v odkazu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené