arrow
profile_image
mila11
od 10. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Rendex01
Tak to se nedá nic dělat, manžel si bude muset vzít aspoň týden dovču, to by ale asi mohlo stačit, že jo ?

vanyma
Jj, tak to já bych nevydržela, pže bych musela čekat dalšího půl roku. Normálně jsem jí strčila svoje ruce (předloktí) pod pažičky a tak jsem jí vlastně zvedla a přenesla. Tíhu jsem přenesla na ruce (bicepsy) a o prsou ani nevěděla.
díky za tip, doufám že to bude fungovat má 10kg...asi to taky nevydržím

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, nepodceňujte klidový režim...segra bohužel se musela už po týdnu starat o tříletý dvojčata - manžel workoholik furt v práci a já jsem pomoct mohla taky jen minimálně... dost špatně se jí to hojilo (bolelo to pak i o dost dýl a víc) a vypadá to zatím, že má jeden implantát posazený vejš. Není to sranda. Já sama jsem teď druhý den po op a přesně jak píše rendex, dojít na wc je zázrak. Včera jsem to dokonce musela jednou zvládnout sama. Nejhorší je vstávání. Když si představím, že bych se měla starat ještě o dítě...vždyť já nejsem schopná se ani postarat o našeho kocoura, všechno musí obstarat přítel.

arrow
profile_image
magdan
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Herbi
Ahoj.Já jsem 17 dní po opce a od pá kdy jsem dojela se staral manža, ale jen do ne.A od po už jsem válčila sama.Mám děti 2 a 3 roky.Sice jsou lehcí 10 a 14kg, ale bolelo to.Malou nezvedám vůbec a malého jen v nutných případech.Dá se to zvládnout, ale určitě je lepší, když máš někoho na hlídání.

arrow
profile_image
One
od 26. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
tak vidím, že to s těma dětma po operaci vůbec není jednoduché, taky mám z toho strach, mám dvě 5 a 1,5 roku, mladší je na mně dost fixovaná, bude u nás týden babička, potom už budu muset fungovat sama, manžel je každý den až do 19h v práci, takže tady bohužel s pomocí nemůžu počítat. Z ničeho ( no,skoro)strach nemám, jen z toho, jak se budu po tom týdnu schopná postarat o děti.

One
taky mám největší strach z těch dětí, jak to všechno udělat aniž bych malou musela zvedat, má nosící období, celý den na rukou 12,5kg .

arrow
Neprodává v Bazaru

magdan
tak jsi mě trošku potěšilaJá mám jít na operaci ve středu a hlídání bych měla maximálně do neděle, prcek má skoro 21. měsíců a nemá ani 10kg, ale pořád se mazlí a nosí. Tak nevím jak to zvládnu.

heh z toho zvedání a hlídání mám po pravdě nevětší strach, opku nebo narkozu zvládnu, když jsem zvládla i da porody ...jen to staráni o děti je noční můra, tak už jsem si taky raději zařidila hlídání a to na 14 dnů, přijedou babičky, tak snad to klapne, jen teď doufám, že mi termin opky dá už před tou nahlášenou dovolenou od babiček jinak by mě z toho kleplo.

arrow
profile_image
zelicko155
od 11. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,mám taky malou dračici,váží asi 12kg.Ale počítám s tím,že se budu šetřit,dokud bude třeba.Celou dobu 2,5 roku skáču,jak pusinka píská.Musím dodat,že s radostí,protože jí zbužňuju.Ale teď budu sobec,ať se stará tatínek.

ahoj tak všechny máme stejný problém,já mám teda ještě strach z narkozy,ještě jsem nikdy na operaci totiž nebyla.naše malá má 1 půl a taky je na mě pořád jako klíště,není se čemu divit,tatínek je doma málo,takže to taky teď nechám na něm ať si to zkusí a pěkně se stará...takže taky ze mě bude sobec chi-chi...aspoň ten týden,pak už to zase začne mi,jelikož delší volno nedostane...a babičky taky pracujou...

teď jsem frajerka,ale stejně si to nedovedu představit,vím že to asi bolesti(doufám že né moc velké)ani nedovolí,ale nejsem ten typ člověka co dokáže nic nedělat a nedej bože jak něco neklape podle mých představ.jak už jsem psala,manžel je doma málo a já už mám na všechno svůj systém a řád,jsem blázen,ale jak není všechno tip top tak si nesednu...takže klapky na oči

arrow
profile_image
zelicko155
od 11. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tortelina
Přesně tak,pak si uklízení ještě užiješ dost a dost.Je to přece jen důležitá věc,když se odhodláš jí na operaci.Ať se vše pěkně zahojí.Já normálně funguji i s chřipkou a migrénou,jako určitě každá mamča.Mužíček stále pracuje.Jsem zvědavá,jak to miláčci zvládnou

arrow
Neprodává v Bazaru

Nazdárek holky, já po operaci měla doma 14měsíčního broučka s 12kg a zvládla jsem to. Manžel se mnou byl jen týden, ale i tak jsem už luxovala a vytírala...nějak jsem se na ten nepořádek nemohla koukat. Dokonce jsem po 14dnech i posekala zahradu, jsem zbytečně aktivní a nebaví mě sedět a koukat jak za mě ostatní dělají. Opatrnost je jistě na místě, ale třeba můj dr.říkal, že synka můžu zvedat, jako by v tahu, hlavně né si ho položit na ta prsa. Takže zátěž rukou v tahu jsem měla povolenou, ale co mi razantně zakázal bylo zvedání rukou nad hlavu, např.věšení prádla. papa

arrow
profile_image
magdan
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Herbi
Ahojky.Jestli sem opět zabloudíš, písni jak si dopadla.Jsem zvědavá a taky jak to zvládáš s dětma.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj všichni, já mám doma sedmiletou dcerku, takže jí nemusím nosit a oblékat. Je potřeba připravit jí něco k jídlu a ráno odvézt do školy. jinak je dá se říci samostatná.budu mít hlídání totiž jenom tři dny po operaci. Odvoz do školy pro ní budu mít pak zařízený. Myslíte, že se to takhle bude dát nějak zvládnout....

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené