Přenos čísla k jinému operátorovi. Jaké máte zkušenosti a jak jste nyní spokojené? Co byl impuls k tomu, že jste se tak rozhodli?

Já jsem přešla z T-Mobile k O2 a jsem teď maximálně spokojená. V T-Mobile jsem byla od doby, co začal v ČR. Důvod, proč jsem odešla, byly "akce zdarma" a při vyúčtování jsem se nestačila divit. Další důvod byl neochota T-Mobile to řešit, respektive neřešení mých požadavků vůbec. Je pravda, že pak začaly paušály s neomezením voláním, že mi ani nemuselo o nic jít, ale to už jsem byla rozhodnutá odejít. U O2 jsem opravdu spokojená. A hlavně jsem z T-Mobile poučená, do prodejen raději nechodím .

arrow
profile_image
TerezVv
od 31. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem přecházela od O2 k Vodafone, důvodem byla ztráta telefonu (když už jsem simku ztratila, tak jsem si rovnou vyřídila od Vodafonu s přejmutím čísla) a také už dlouhodobé plánování k nim přejít, jelikož polovina mé rodiny a taky celá přítelova rodina včetně něj, má Vodafone. Jsem maximálně spokojená, vyřízení bylo rychlé.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Od T-Mobile k Vodafone a jsem spokojená, důvodem byl tenkrát výhodnější tarif

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Je to pár měsíců co jsem přešla od o2 k Tesco mobile. U o2 jsem byla odjakživa, ale pak nastoupily free tarify, neměla jsem možnost ani dočerpat svůj starý studentský za 280 Kč. Free tarif s nejpomalejším internetem by mě vyšel na 350 Kč + to co bych propsala do cizí sítě.. To byl impuls pro mě, abych operátora změnila, i když přiznávám, že se mi operátora měnit nechtělo, jak jsem byla zvyklá... Nyní si dobiju měsíčně 200 Kč, získám dvojnásobek a stačí mi to. Při dobití totiž dostanu volání a SMS zdarma do sítě, takže na přítele je to zdarma a kredit mohu uplatnit na balíček internetu a ostatní sítě . Zatím mi to takto vyhovuje.

ptáš se na přenos čísla nebo přechod k jinému operátorovi?

Reaguji na Christal: PŘENOS ČÍSLA. První jsem v diskuzi psala já na dovysvětlení...

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nějak postrádám smysl diskuze. Přenos čísla jsi nevysvetlila vůbec třeba to jak dlouho trval převod atd. T-mobile nemám rada ale přijde mi to jako óda na O2

Reaguji na onsall: Jak dlouho trvá přenos čísla si každý, kdo o to má zájem, může zjistit u operátora, kam chce přejít. S O2 jsem spokojená, proto chválím. Co přesně nechápeš ?

Taky chci vědět, jestli jste někdo přenesl číslo jen tak z důvodu, že se vám jiná společnost líbí víc. Já byla u T-Mobile kvůli manželovi. Nikdy jsem tuto firmu neměla ráda. K O2 jsem přešla v době neomezených tarifů, kdy jsou ceny volání přibližně stejný. To už jsem dávno zapomněla na jejich divný vyúčtování předtím. O2 se mi prostě líbí víc.

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

O volbě operátora je tu několik dalších diskuzi. S převodem čísla nemá nic společného.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené