Milé dámy, chtěla bych se zeptat, jestli některá používáte tuto věcičku na rty od MACu? Sháním něco pod matné rtěnky, nejde mi ani tak o prodloužení výdrže rtěnky, ta je u mých matných kousků vždy v pohodě, ale spíš o péči o rty, aby nebyly po celém dnu vysušené. Teď používám za tímto účelem bezbarvou tužku na rty od Sephory, ale nepřijde mi to jako žádný zázrak a navíc je to v podstatě konturovací tužka a já mám poměrně plné rty, takže mi dost trvá, než je celé "vykreslím"...A tím pádem musím tužku neustále ořezávat. Zajímalo by mě, zda se investice do Prep and Prime Lip vyplatí. A případně i cena, za jakou ji v ČR kupujete? Díky

PS: Pokud byste znaly něco podobného od jiné značky a byly s tím spokojené, budu ráda za vaše tipy.

mě to nepřišlo jako zas takový zázrak, abych za to ty peníze dávala... neříkám, že to bylo špatné, ale...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám Lip base od Sensai - a mám pocit, že funguje, rty se nevysuší ( nebo déle trvá, než se vysuší ) . Nepoužívám pořád, jen příležitostně s výraznějšími odstíny, kde je nutné, aby nalíčené rty vypadali dokonale a pouze balzám na to nestačí. Ale zázrak to taky není, zázraky umí jen photoshop.

Holky, díky. Počkám ještě na případné další recenze. Já ani zázraky nepotřebuji, jen ty matné rtěnky nosím ráda a ráda mám rty opravdu precizně nalíčené, ale zase bych jim chtěla trošku pomoci, když už je často líčím těma matnýma rtěnkama.

a znáš ty rtěnky Bourjois Velvet Rouge? Jsou tekuté, ve výsledku matné, ale jsou takové lehounké, že není třeba rty pod ně "promazávat", takže se dají nosit celý den a není s tím taková piplačka

Reaguji na truksajda: Znám, ale nekoupila jsem si ani jednu, protože mi prostě smrdí. Používám v podstatě to stejné od Sephory a nebo potom vyloženě matné rtěnky, ale vždycky mi přijde lepší mít pod tím aspoň tu sephoráckou bezbarvou konturovací tužku. A třeba ty matný rtěnky od Sephory voní příjemně a ty a lá matný lesky nic moc, ale furt to snesu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené