Pussydeluxe: Vy nemáte na škole prednášky o antikoncepcii? A aj keď by neboli, tak určite ste na základke na biológii brali reprodukčný systém, kde sa písalo o nespoľahlivosti tejto metódy. Hodne ma prekvapuje tvoja otázka.
Samozrejme, že otehotnieť nemusíš. Plodné dni sú asi iba nejaké 2 dni z cyklu. Z teoretického dokonalého cyklu, ktorý žiadna ženská (a hlavne mladá holk v 18nástich, kedy sa cyklus iba ustáluje) nemá. Ale keď sa do plodných dní trafíš, tak neviem či ti prerušovaná súlož pomože. Na oplodnenie stačí ozaj málo.
Každopádne ma hodne prekvapila tvoja otázka. Ako to, že ste nemali žiadnu prednášku?! Ja som ich musela absolvovať cez školu najmenej 3 (možno aj viac) a ešte aj tie hodiny biológie do toho, kde sa hodne venovalo témam dospievanie a sexualita a plánované rodičovstvo.

Inak to otehotnenie s HAK mi znie divne. Muselo sa pri tom stať niečo, čo znížilo účinnosť. Lieky a tak (teraz som brala antibiotiká a moja lekárka, čo mi ich predpisovala, sa mi nezmienila o tom, že mám používať ešte inú metódu ako HAK. Povedali mi to až v lekárni a keď som sa pýtala ako dlho, tak mi povedali zlú info - to som tistila, až keď som volala na gyndu). Dokonca je nejaká bylina, ktorá znižuje účinnosť. Slovensky asi ľubovník. Pričom je to celkom bežná súčasť čajov na prečistenie.

pussydeluxe
Podívej se na tohle video, to je nejlepší antikoncepce
Jinak bych ho doporučovala všem, kdo mají tak trochu problém se zodpovědností při sexu, co se týče otěhotnění.
Ale slabším povahám rozhodně radím, ať se nedívají.

www.stopgenocide.cz

Jinak doufám, že jsem tím videem někoho neurazila

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Majda
Ale nechala si to vzit, jela kvuli toho do Anglie, tady jsou interupce povoleny do konce 24. tydne, coz je docela sila.
Běha mi z toho mraz po zadech
Nechapu že se nebere ohled na pocity ditěte. Vždyť vše vnima, citi jak ho někdo chce zabit a ten někdo je rodič . No nic, raději no comment.

isabel
tak mi to tak děláme 10 let a společně máme jen jedno dítě a to bylo plánované
Za těch 10 let jste se ale nemuseli natrefit na kombinaci plodne dny + cokoliv potřebneho k otěhotněni. Ja jsem kdysi koukala na vypočty plodnych dnů od Jonaše a některe ženy maji plodne dny jen 2x ročně. Ja mam menstruaci pravidelnou, nicmeně plodne dny tomu moc neodpovidaji. Zjišťuji dle slin (mikroskop), nikterak pravidelně, ale když jsem ho dostala, tak jsem to testovala. A měla jsem jednou plodny den těsně po ukončeni menstruace.

Majda
jj, je to strasne. Kdo byl nekdy tehotny a vi, jak je velke bricho ve 24. tydnu a jak cile mimco kope,
Jsou případy, kdy se v tomto týdnu mimčo narodilo a přežilo... 24. týden je fakt moc.
monča
Ale za to ditě rozhoduje matka s otcem,
Od jakého okamžiku můžeme mluvit o dítěti, úplně od počátku? Tohle by bylo ale na jinou debatu

pumpkin
Pořád mi není moc jasné, jak někdo může otěhotnět, když bere prášky
Není 100%, máš to v příbalovém letáčku ale čert ví, jak to bylo a je

Alison
Ale slabším povahám rozhodně radím, ať se nedívají.

www.stopgenocide.cz

To video je dost drsný, ale... pořád si myslím, že potrat je někdy vhodnější než narozené dítě. Takhle napsaný to zní strašně, jak to tak po sobě čtu, nicméně si dovedu v životě představit situace, kdy potrat je nejlepší řešení (přesněji menší zlo).

arrow
profile_image
Luciferka
od 23. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,

máte některá zkušenost s Postinorem?
díky

pussydeluxe
doporučuji HA - moje sestra tímto způsobem otěhotněla a to užívali i různé spermicidní krémy

To video je udělené, tak aby se z toho všichni pozvraceli Už vůbec je hnus něco takového vyrobit.
Já souhlasím s Leou - někdy je potrat menší zlo. Jsou prostě situace, kdy je nevyhnutelný. např. známé zjistili v 5 měsíci, že dítě je geneticky poškozené a potrat ji doporučily.

Agripina
Už vůbec je hnus něco takového vyrobit.
Tak to je pěknej kec. Je spíš hnus něco takovýho udělat. Co je hnusnýho zdokumentovat pravdu? Já uznávám potrat jen v případech znásilnění, nebo když je nějaký zdravotní riziko, nebo když selže antikoncepce...třeba otěhotnění přes braní HA a další. Ženami, který potrat berou jako jednu z možností "antikoncepce" vážně pohrdám a o jejich inteligenci si nedělám iluze. A taky bych potrat dovolila tak do 12týho týdne, vždyť 24 týdnů to už je to dítě velký a musí všechno moc dobře vnímat.

Luciferka
Ahoj, Postinor jsem pozřela jednou, když jsem pár měsíců nebrala antikoncepci a přítel to částečně"nevychytal" a už nikdy víc - 2dny mi bylo tak nesnesitelně špatně, byla jsem strašně unavená, motala se mi hlava. Je to strašný svinstvo , alespoň na mě to tak působilo. Kamarádka Postinor snědla, bylo jí prý trochu nevolno, ale jinak ok. Asi záleží na člověku

Vendy86
Myslím, že takový minimum to není. Nevěřím, že by ten obrovskej zbytek byl následkem znásilnění, nebo otěhotnění přes HAK.

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, toto je možna mimo tema, možna je to k tematu, protože ten připadny potrat je důsledkem určiteho sexualniho chovani. Je nutno podotknout, že potrat neni dělan v anestezii (pro ditě), takže ditě to boli, když ho trhaji na kousky. A muže se jen modlit, aby byl potrat udělan spravně, tj. aby co nejdřive zemřelo.

arrow
profile_image
Miinka
od 9. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Vendy86
Tak ale takových žen, které berou potrat jako antikoncepci je podle mého názoru minimum. Nebo si myslíš, že by někdo cíleně dobrovolně ohrozil možnost mít v budoucnu děti plus další zdravotní komplikace spojené s tímto výkonem....Osobně nikoho takového neznám
Já taky nikoho takového neznám. Každopádně jsem ráda, že žiju v době, kdy si o interupci mohu rozhodnout sama, ne jako dřív kdy se muselo před komisi. Jsem ráda za možnost interupce. Poctivě "baštím" HAK, ale ani HAK není 100%. A kdybych teď otěhotněla, neváhám ani na chvíli a volím interupci, ačkoli patřím mezi lidi, kteří mají šanci na vlastní dítě bez medicíny minimální.
Jinak přerušovanou soulož vůbec nezařazuju mezi antikoncepční metody.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené