arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj omlazenky, tak se zase na něco ptám, ale vždycky mi dobře poradíte Od září jsem nastoupila na ekonomické lyceum na Dušní. Bohužel se mi stalo, že se mi na škole nelíbí- učitelé nevysvětlují jen diktují, staromódní přístup-nevyužívají dataprojektory, žádné názorné ukázky, každou hodinu ze všeho ústní zkoušení a ob tři hodiny test ze všeho. Bohužel škola je pro mě tak těžká, že nemám absolutně žádný volný čas, takže příjdu ze školy, učím se a jdu spát. O víkendu doúčko. Ještě ke všemu se mi stalo, že propadám a to jsem šla s průměrem 1,29 Bydlím na Praze 5 (Anděl). Chtěla jsem se zeptat, zda znáte nějakou dobrou střední školu? Ve smyslu, že je v pohodě, učitelé používají moderní zařízení, není to tam takový psycho. Pravděpodobně něco ve stylu Obchodka, protože jsou u nás v rodině všichni ekonomové. Budu opravdu moc ráda, když i poradíte. Jsem docela zoufalá. Jo a trochu z jiného soudku (ač to není obchodka), zaujalo mě i Waldorfské lyceum, máte zkušenost? Děkuji za každou radu

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ekonomie tě baví, nebo ji studuješ jen kvůli rodičům? Třeba ti to nejde, protože tě to nebaví.

arrow
profile_image
Markika
od 9. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Bedla: no, moc mě to nebaví, ale sama nevím kam jinam bych šla. jinak špatné známky nemam přímo z ekonomie, ale i z ostatních předmětů.

arrow
profile_image
Icy Rose
od 4. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Markika: Tak ono se nelze spoléhat na to, že na jiných školách to chodí jinak. Na školách, se kterými mám zkušenosti jsme také nebyla spokojená, ono se vždy něco najde co ti nesedne. Na mé současné škole nás učitelé urážejí a shazují, mají potřebu se nad nás povyšovat a nemají vůbec snahu, ani zájem nás něco naučit. Což je na nástavbě docela problém. Takže příští rok přestupuji.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené