arrow
profile_image
naive
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, jsem s přítelem 3 roky a právě řeší(me) takový problém. Prý mě miluje, jinou holku by nechtěl (že já jsem nejlepší, jakou potkal a ví, že žádná není tak skvělá, sex ho se mnou baví), záleží mu na mně, nechce o mě přijít a nechce, aby to mezi námi skončilo. ALE už ho to tolik nebaví. Říkal, že někdy ho to baví hodně moc (zjistila jsem, že většinou když jdeme např. na ples, bowling, spíme u sebe apod.) a někdy zas tak moc ne (to zase spíš když jdeme jen někam sednout nebo k jednomu z nás a není nějaký "zajímavý program"-to prý když ke mně jede, tak se mu ani moc nechce). Neví, jestli je to v normálu - tak, jak to po 3 letech bývá, že už člověk nepotřebuje druhému pořád psát a nezblázní se, když ho týden nevidí, nebo je to ta horší verze. Prosil mě, že na to takhle myslet vážně nechce a doufá, že to tak neskončí, ale kdyby to náhodou nedopadlo, že zůstaneme kamarádi a budeme se spolu dál bavit, že i kdybych nechtěla, tak by mě prosil snad na kolenou. Teď jsme ve stavu, kdy mi tohle všechno řekl a řeší sám se sebou, jestli jedno nebo druhé. Dohodli jsme se, že si ten náš vztah budeme prostě užívat, dokud nedojde k nějakému závěru. A já nevím, jestli se mám spíš odtáhnout, tzn když se ozve, tak s ním jít a být milá a užít si to, když přijde to samé, když napíše, odpovídat jen když je to nutné atd. (něco jako v knížce Proč muži milují potvory-snažit se být vzácnější) nebo se chovat úplně normálně (to se tak z poloviny ozývám já, z poloviny on), jakože je všechno super a snažit se ho přesvědčit, že to stojí za to.
Díky za jakékoliv názory.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na naive: Nemůžeš nikoho trvale přesvědčit. Doporučila bych, aby to nechala bez nátlaku, snažili jste si to užívat jak to je a ono se uvidí. Každý vztah má nějakou krizi a pokud se lidi nesnaží, ten vztah oživit a utužit, tak to stejně skončí. Proč se chceš odtahovat? Stojíš o ten vztah nebo ne? Podle mě odtažitost k ničemu dobrému nepřispěje.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

jak jsem psala,zkusila bych aspon odejít,uvidíš jestli o tebe doopravdy stojí a nemůže bez tebe být zavolá ti ozve se,pokud ne můžeš být ráda že jsi dál nestrácela čas.myslim že není nic špatného na tom že ho vztah někdy baví moc a někdy je nuda,taky to tak mám,mám prostě takové nálady,někdy se nudím a nekdy mi je super i když celý víkend proválíme v posteli,tak to prostě je ale rozhodně bych mu neřekla že proto se s ním chci rozejít.je ale divné že ho to s tebou baví když jdete někam mezi lidi,má mu jít o tebe,co děláte spolu a ne že zrovna není naplanovaný nějaký program tak ho to nebaví a možná se chce rozejít.je to zvláštní.pokud člověk miluju tak mu je přece jedno že je zrovna nuda ne?každý den holt není posvícení..

arrow
profile_image
kostka
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Chovej se normálně, užívejte si společné chvilky. Krize vždycky jednou příjde. Držím palce, hlavně se nepřetvařuj.

arrow
profile_image
varadona
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já tohle nechápu, to si chlapy (možná i některé ženy) myslí, že se vztah nevyvíjí, nemění, lidi se mění a tím pádem i vztahy. 3 roky je docela dlouhá doba, první zamilování odpadlo, ale to je ono, už se na všechno díváš s odstupem a vidíš věci, které na tom člověku miluješ, kterých si vážíš, a proto jsi s ním. Myslím, že je jedno, jestli se díváte doma na film nebo hrajete bowling, hlavně, že spolu se cítíte dobře. Já jsem s přítelem 8 let, já bydlím u rodičů on taky, náš vztah se za celých 8 let nikam neposunul, já spím o víkendu u něj nebo on u mě. Nedávno mi řekl, že už to bere, jako manželství (o svatbě ani neuvažuje) ani se nedokážeš představit, co si mi honí hlavou. Prostě podle mě je to o pocitu, nevím kolik je tobě nebo jemu, ale pokud je vám dobře, tak je to ono. Pokud je nespokojený ať jsi, jde, já vím, že se mi to říká lehko, ale taky po 8 letech zač. přemýšlet o rozchodu, protože se nic nemění, nežijeme spolu, nechce se ženit a o dětech zatím nechce ani slyšet (je mu 27). Ale proč bys měla ztrácet čas s člověkem, který je nespokojený, máš šanci najít někoho, kdo tě bude chtít pořád a nemusí o tom přemýšlet. Je hodně chlapů, zamysli se nad tím i ty, jestli ti za to stojí, jestli ano, zkus si s ním o tom promluvit, já si myslím, jestli ho tohle už teď napadá, co by dělal např. za 5 let. Je to těžké.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji varadona: Myslím, že je jedno, jestli se díváte doma na film nebo hrajete bowling, hlavně, že spolu se cítíte dobře.

to jsem přesně chtěla říct

Cituji varadona: Já jsem s přítelem 8 let, já bydlím u rodičů on taky, náš vztah se za celých 8 let nikam neposunul, já spím o víkendu u něj nebo on u mě. Nedávno mi řekl, že už to bere, jako manželství

taky takjsme spole 5 let já bydlim u rodičů on taky a taky se to nikde neposunloto mi ani nevadí,vyhovuje mi to tak jak to jejsou věci které mi vadí ale to je tak asi všude..

arrow
profile_image
varadona
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Asi tak, pokud se on nedokáže přizpůsobit vyvoji vztahu, BTW to je všude, tak není ten pravý na chození, kdyby byl, tohle by neřešil, možná by ho to napadlo v hlavně (koho ne) ale říct to nahlas.Eee. Jinak mé chování by se k němu nezměnilo, ale počkala bych nějakou dobu, až jak se mi k tomu vyjádří on, na nic bych se ho neptala, fungovala bych , tak jako doposud. Vůbec bych nazačala organizovat nějaké výlety a akce, jen aby se semnou nenudil. Protože to by jsi zas možná dělala něco ty, co tě nebaví, nemá cenu se přetvařovat před někým, koho miluješ, o tom vztah není.

arrow
profile_image
Lafelay
od 22. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě bych netlačila na pilu a nesnažila se ho nějákým způsobem zabavit, protože až sklouznete opět ke koukání na televizi, tak se bude zase nudit. Člověk by se měl s tím druhým cítit dobře při jakékoliv činnosti a není k tomu potřeba jen výletů a akcí. Na výletě se můžeš cítit dobře s kýmkoliv. Jsem s přítelem 6 let a nikdy by mě nenapadlo netěšit se za ním, protože budeme koukat na televizi. Těším se hlavně na NĚHO a pak až na to, co spolu podnikneme.

Jaké promýšlení? Volný průběh? Dej mu jasně najevo, že buď ve vztahu spolu prostě budete se vším všudy a nebo se rozejdete a hotovo. Pán si potřebuje věci rozmýšlet a tebe vodit za nos aby ses přetrhla a dokázala mu, že jsi hvězda? Jako nemyslím to nijak zle, ale tohle se nedělá. Buď s někým jsem fajn je krize, ale nějaké natahování, že ho to teď zrovna nebaví apod.?

Cituji Lafelay: to jsou jenom taková zoufalá gesta. Kdyby bylo všechno v pořádku tak vůbec nad takovými věcmi neuvažuje.

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji EleanorWoods: Jaké promýšlení? Volný průběh? Dej mu jasně najevo, že buď ve vztahu spolu prostě budete se vším všudy a nebo se rozejdete a hotovo. Pán si potřebuje věci rozmýšlet a tebe vodit za nos aby ses přetrhla a dokázala mu, že jsi hvězda? Jako nemyslím to nijak zle, ale tohle se nedělá. Buď s někým jsem fajn je krize, ale nějaké natahování, že ho to teď zrovna nebaví apod.?


Přesně tak! Nejsi žádná animátorka, aby jsi mu vymýšlela zábavnej program a náplň času. Pokud ho "nebaví" bejt s tebou sám doma, tak nemá nějakej vztah smysl. Chodit na bowling a na ples může s kamarádama. Spíš se vykrucuje, tipuju, že na Tebe vytáhne ještě nějakou "pauzu", aby si to mohl promyslet.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Eh? Tak on se nudí, jo? Hm, tak bych mu řekla, aby se dál nudil, ale beze mě.

arrow
profile_image
varadona
od 27. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

.

arrow
profile_image
Talaith
od 20. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji kostka: Chovej se normálně, užívejte si společné chvilky.

Já teda nevím, jak většina holek, ale já bych se teda po tom co by mi to řek mohla chovat všelijak, ale rozhodně né normálně, protože by to bylo z mé strany přetvařování. Jsem teda horká hlava, to je fakt. Ale kdyby mi někdo něco takovýho řekl, tak by mi to nešlo, pokračovat jako předtím a při tom vědět, že on se rozmýšlí, jestli se mnou chce být... Nějak mi od něj chybí to: "Pojď začnem dělat něco novýho... ", když ho nebaví být doma. Ale pokud máš pravdu pocit, že určitě pořád doma nesedíte, ale někdy někam jdete a někdy prostě jste doma, tak bych spíš počítala s tím, že chce kluk pryč, ale neřekne ti to naplno, ale hraje tuhle hru.

arrow
profile_image
sexy_woman
od 28. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no možná taky čeká až to ukončíš ty protože je srab a nemá na to odvahu říct ti to do očí.proto ty kecy jak jsi super a že jinou nechce,prostě nechce být ten špatný on.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené