arrow
profile_image
Ajuskaaa
od 22. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

zdravím, chtěla bych se zeptat zda máte tip jak umírnit svalovou bolest v podpaží i s otokem? Nepřijde mi, že bych dělal něco navíc a levá ruka resp sval hrozně bolí v podpaží, kde je i otok a pak prsní sval svrchu prsaPočítám to tomu, že jsem trochu víc hýbala rukama a prsa si sedají, ale zajímají mě vaše zkušenosti. Boli to jakoby z okraje toho implantátu pod paží a je pak cítit každý pohyb. Mám to ted druhý den. Je to dobré mazat nějakou mastí? Přímo prsa nebolí spíš opravdu ten sval..

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, mě to taky dělá, ale spíš z kostic z podprdy, bolí mě to od podpazí, kde jsem měla drén a z boku, jak je imploš. Vždycky mi pomůže si dát, tak na dva dny třeba jen sportovku. A ten sval mě začal bolet i když jsem se při cvičení protahovala, jak je to zkrácený po té operaci, tak to pak bolí.

arrow
profile_image
luccciiieee
od 16. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky Holky,
jsem 3 týdny po operaci a mám stejný problém, u jednoho prsa mě bolí podpaží, jakoby prsní sval... zvláštní, že citelněji u pravého prsa... snad je to běžné a neklube se nějaký problém... jsem ráda, že nejsem sama, koho to trápí... papa

Já už jsem po operaci 6 let a dělá mi to s přestávkami pořád na levém prsu. Celé prso nateče a bolí a bolest mi vystřeluje do zad a do podpaží. Mám pocit, že pan doktor někde špatně řízl. Občas mi pomůže to namazat Voltarenem a pod., ale dlouhodobě to problém neřeší. Poslední rok se mi to stává častěji a déle to trvá, než bolet přejde. Kolikrát si nemůžu ani umýt hlavu a v posteli se převaluji jak vorvaň, než najdu správnou nebolící polohu. Mám v úmyslu to s panem doktorem začít řešit a jsem zvědavá, jak se k tomu postaví, protože o tomto problému jsem mu říkala hned po operaci a pak ještě asi rok, co jsem chodila na prohlídky. Pořád tvrdil, že je vše v pořádku, ale zjevně není. Až budu vědět víc, zkusím dát vědět.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené