méně než
10 příspěvků

Zdravím holky,
chtěla bych Vás, co máte po operaci zvětšení prsou , poprosit o názor. Já jsem byla na operaci 21.12., takže jsem teď jenom tři týdny a možná zbytečně panikařím, ale nejsem moc spokojená s výsledkem. Původně jsem měla prsa asymetrická, pravé prso více špičaté a spadlejší bradavka (rozdíl byl 3 cm oproti té levé). Vělikostně takový smutný maličký dvojky.
Doktor mi navrhnul Motivy ergonomix 450 ml full nebo 425 ml demi. Rozhodla jsem se pro demi, protože ty full mi na mě přišly už hodně nápadné a já chtěla hlavně přirozenější prsa. Měřím 169 cm, 60 kg cca a pod prsy mám 73cm. Dal mi stejný implantát do obou prsou a že se to vše srovná. Asymetrii po operaci stále přetrvává, ale není to určitě tak hrozné jako předtím. To pravé prso je pořád víc takové špičatější a bradavka je níž než levá. Na kontrole bylo vše v pořádku, byl spokojený a že tomu mám dat čas a prsa se krásně vytvarují. Koukám na sebe každý den a moc se mi tomu nechce věřit. I když se mrknu na jizvy, tak je každá někde jinde. Řekla bych, že tam minimálně centimetr rozdíl.
Já nejsem moc trpělivá , tak jsem se chtěla zeptat tady, jestli má někdo zkušenost a fakt se vše krásně vyklubalo a pokud ne, jak jste to případně dál řešily. Řekl mi, že kdybych byla stále nespokojená, že mi tu pravou bradavku a dvorce přešije v létě a vyhodí to více nahoru, ale že si myslí, že to nebude potřeba.
Nahraju fotky k sobě od profilu, ať můžete mrknou.

Děkuju moc za každý názor a zkušenost

méně než
10 příspěvků

Do galerky se mi nahrála jenom jedna fotka. Nevím proč. Zkusím nahrát sem do příspěvků.

Edit: vše nahráno v galerce

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené