Ale tak tenhle díl byl celkem fajn, konečně nějaká potvrzená informace a to ta, že Melissa opravdu někoho pohřbila a to nejspíš za živa. Líbila se mi i scéna s Monou, nejdříve, jak ji Aria něco hnusného řekla, tak to skoro vypadalo, jako by ona sama byla -A, ale pak se s ní usmířila a zas se to změnilo.
Co byl opravdu hnus byly ty scény z Ravenswoodu. Fakt tam nechci žádný duchy, podivný světlušky ani nic takového, to do PLL nepatří, tak ať to tam necpou.
Taky se mi líbí, že už Paige není tak fixovaná na Emily a šla ven s někým jiným, přeci jen její život nemůže být o čekání na to, až Em prokoukne Ali.

Cituji littleL: jak ji Aria něco hnusného řekla

To by mě zajímalo, co jí řekla, že to rozhodilo Monu!

Cituji littleL: Co byl opravdu hnus byly ty scény z Ravenswoodu. Fakt tam nechci žádný duchy, podivný světlušky ani nic takového, to do PLL nepatří, tak ať to tam necpou.

To teda, doufám, že se PLL nezvrhne do nějakého nadpřirozena a duchů.

Četla jsem, že teď bude to finále (4x12) vánoční díl, pak zase pauza a bude pokračovat 15. ledna. Je to opravdu potvrzené? Nechci zase čekat tak dlouho.

arrow
profile_image
Kacka_S
od 10. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kdo si myslíte že zabil Monu? Ty boty byly chlapský a blond vlasy paruka. Podle mě, to pro Ali udělal Noel nebo Cyrus. Ale bylo mi to líto Ale od poslední epizody, opravdu není pochyb, že Alison je psychopat.

arrow
profile_image
Elsiczka
od 25. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No původně jsem si myslela že jí zabila sama Ali ale k tomu by se asi nesnížila tak si myslím že k tomu někoho využila a napadla mě i CeCe, už se přeci zbavila toho policajta... A souhlasím je to pěknej psychopat a vcelku by mě zajímalo na co si budu tu svojí armádu. Mony je mi líto,v tomto díle se mi líbila
Mmt, začíná to být pěkný drama - mrtvý jeden za druhým, vozí si mrtvolu v autě, odposlouchávají policisty (njn vím je to Mona ), ale oproti začátku mi to přijde docela drsný.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já teda nevím, ale udělali z toho docela kovbojku, nezdá se vám? Monu jsem nikdy ráda neměla, ale její smrt jsem skoro obrečela. Ali je evidentně psychouš, ale nemyslím si, že by vraždila ona.

Už se mi to přestává líbit... když se objeví konečně něco zajimavýho, tak ho zabijou.. nebo to tam vedle vybuchne...nebo uteče, nebo cokoliv... k tomu tam lítaj světlušky.. ta pauza příjde vhod

Tak co říkáte na nový vánoční díl? Mně se upřímně moc nelíbil, přišel mi tak nějak o ničem..

Reaguji na Bernie: mně jediný co se líbilo tak ten flashback, když byla alison ještě dítě a našla ty šaty a jak ji naučila lhát.... ale jinak takový dost o ničem... ani bych se nedivila kdyby monu zabila cece, když se tam zas objevila
doufám že po novým roce bude nějaký věci zase vysvětleny.. dívat se budu jen proto, že jsem nad tím koukáním strávila už dost času a chci vědět jak to dopadne - ale to se dozvíme asi až za pár let

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Co říkáte na další díly? Jsem u 5x16 a stále vím velký kulový

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Hm, 5x19 a pořád nic.
Jinak koukám, že to už asi sleduju sama

Reaguji na Lady Flame: já pořád taky sleduju, ale už jen spíš proto, že chci vědět jak to nakonec dopadne.... už mě to moc nebaví motá se tam do toho čím dál víc lidí a odpovědi žádné

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já viděla naposled první díl z 5.série a prostě jsem ztratila nervy, už nemám chuť to dál sledovat...už si ani nepamatuju všechny souvislosti, celá se v tom ztrácím.

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cherry_: motá se tam do toho čím dál víc lidí a odpovědi žádné

To mě na tom štve nejvíc. Navíc z toho už udělali opravdu slušnou kovbojku - viz. poslední díl, co jsem viděla - krást krev, wtf??

Cituji Sasanka: á viděla naposled první díl z 5.série a prostě jsem ztratila nervy, už nemám chuť to dál sledovat...už si ani nepamatuju všechny souvislosti, celá se v tom ztrácím.

Je to už hodně natažené... a to snad má být i 6. řada nebo co, si vůbec nedokážu představit. Podle mě by to už mělo skončit.

Reaguji na Lady Flame: no přesně... měli by to ukončit než to úplně zkazej... měli dát jako poslední díl, že za tím vším byla alison, zatkli ju... a ostatní by žili už normální životy a bylo by

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Cherry_: měli dát jako poslední díl, že za tím vším byla alison, zatkli ju... a ostatní by žili už normální životy a bylo by

Když to by zase bylo moc jednoduché
Jinak 5x20 byl po dlouhé době docela fajn

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené