arrow
profile_image
Gemmy
od 30. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, za měsíc půjdu na operaci uší. Docela dost se toho bojím, ale zároven se samozřejmě těším. Zajímalo by mě však, kdy jste chodili na první převaz. Mně totiž dr. řekl, že na první převaz půjdu až v pondělí (operace je ve středu, tzn. až 6. den po operaci) a to se mi zdá pozdě. U jiných chirurgů jsem viděla, že převazy dělají už druhý den ... Vzhledem k tomu, že další den po operaci je statní svátek a pak víkend, tak se bojím, že kdyby mě to bolelo nebo byl nějaký problém, nikdo mě neošetří, tak zvažuju změnu termínu.
Děkuji za odpověď.

Vubec se níčeho neboj, taky mi obvazy převazovali až po týdnu a naprostě v pohodě, myslím , že nějaký komplikace během toho týdnu nastat nemužou , vážně se neboj jen to bude trochu pobolívat jinak v pohodě takže určitě nemusíš měnit termín

arrow
profile_image
Mišela
od 14. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, já jsem nyní 20 dní po operaci a na převaz jsem šla hnedka druhý den a pak ještě jednou za týden. Po 14 dnech mi obvazy sundali. Můžu říct, že jsem byla ráda, že jsem na převaz šla hnedka druhý den, i když mě to v první chvíli zaskočilo. Ale doktor zkontroluje, zda uši vypadají dobře a zda vše dobře sedí, protože ta "helma" z obvazů je dost zásadní. Funguje prý jako dlaha a zásadně se podepíše na výsledku. Takže já převaz druhý den uvítala. Ale myslím, že pokud nebudeš mít žádné komplikace, tak asi o nic nejde. Pokud jo, tak bys tam musela tak jako tak zajet. Přeji hodně štěstí

arrow
profile_image
Lovelygoods
od 24. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahojky, já jsem byla v podobné situaci, šla jsem na operaci ve středu a další týden byly státní svátky, takže jsem šla na převaz už v pátek, dva dny po operaci, což mi zase přišlo hrozně brzo. Pak jsem měla ještě jeden převaz asi až za 12 dní, během kterých jsem byla jako na trní, jestli je všechno v pořádku. Ale jak mi to pan doktor sdělal, vykřikla jsem nadšením. Stojí to zato, opravdu. Jinak co se týče bolesti, tak operace je bez problémů (lokální anes.), ale jak to příjde k sobě, tak to bolí. Osobně mě to bolelo jen tu noc po operaci, ale pak už jen skvělej pocit, že to mám za sebou.
Držím palce!

Ahojte.
Chcem sa spýtať... 25.11. som bola na otoplastike a tá bandáž je každým dňom uvoľnenejšia a na prevez idem až v piatok. Snažím sa ju "sťahovať" tou textilnou náplasťou, aby mi to sťahovalo aj uši...u vás to bolo ako? Asi sa Vám tiež povolila...mám ju sťahovať,alebo to práve má byť po čase také voľnejšie, je to tak správne a mám to nechať tak?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené